Kol miesto valdžia svarstė, fejerverkus Naujųjų sutikimui padovanojo verslininkai

Naujametę naktį Šiaulių padangėje vis dėlto sužibs šventiniai fejerverkai.

Daug atgarsių ir diskusijų sulaukęs savivaldybės internetinėje svetainėje skelbta apklausa, ar šiauliečiai sutiktų atsisakyti iš miesto biudžeto apmokamų fejerverkų ir jiems reikalingus apie 3 tūkst. eur skirtų diabetu sergantiems vaikams. Apklausoje dalyvavo 446 žmonės, 86 proc. iš jų rinkosi pinigus skirti sergantiems vaikams.

“Mes gerbiame gyventojų nuomonę ir į ją atsižvelgiame. Iš miesto biudžeto fejerverkams tikrai neišleisime nei cento, tačiau fejerverkai bus. Juos maloniai miestui padovanoti sutiko prekybos centras „Bruklinas“ kartu su savo partneriu „Oksaliu“, –  pranešė meras ir pridūrė, kad 28 d. vyksiančiame miesto Tarybos posėdyje ketinama  10 tūkst. eur skirti diabetu segantiems vaikams insulino pompoms nupirkti.

Dėkodamas rėmėjams už dovaną miestui, meras įteikė prekybos centro direktorei Almenai Danikienei kalėdinį pyragą.

“Miesto meras paprašė pagalbos. Ilgai nesvarstėme. Miestas turi turėti savo atributus – šventinę eglę, papuošimus, fejerverkus, todėl nusprendėme atsiliepti į prašymą ir fejerverką dovanoti”, –  savo sprendimą pakomentavo “Bruklino” direktorė.

Šventinis fejerverkas naujametį vidurnaktį išsiskleis įspūdingomis šviesomis Prisikėlimo aikštėje. Ši dovana rėmėjams kainuos 7-10 tūkst. eur.