Kolegijoje surengtos moliūginės

Spalio 26 dieną Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Centrinių rūmų fojė skambėjo muzika, ant sienų kabėjo vorai, po kojomis lakstė žiurkės, virš galvų skraidė šikšnosparniai, ryškiai švietė moliūgai. Vyko renginys, skirtas Moliūginėms paminėti.

Įmonių ir įstaigų administravimo studijų programos trečio kurso studentai, padedami dėstytojos Jurgitos Macienės, kelias savaites ruošėsi ir intensyviai planavo, kaip paminėti jau tradicija tapusias Moliūgines. Organizatoriai suko galvas, rengdami užduotis bei žaidimus, kūrė dekoracijas, stengėsi, kad renginys būtų labai įdomus ir patrauklus studentams ir dėstytojams.

Renginio dalyviai galėjo išbandyti rankų taiklumą, žaisdami „Mumijų boulingą“ ir „Numušk vaiduokliuką“. Kitas žaidimas buvo skirtas pasitikrinti pastabumą, ieškant žodžių, susijusių su Moliūginių tema. Mėgstantiems paspėlioti buvo paruoštas „Surask pašėlusį veiduką“ žaidimas, kurio tikslas – surasti po moliūgų paveikslėliais paslėptus veidukus. Visi dalyvavusieji gavo po simbolinę dovanėlę – saldų vaiduokliuką.

Neliko be organizatorių dėmesio ir pagrindinis šventės akcentas – išskaptuoti moliūgai. Studentai šias daržoves išradingai pavertė emocijų veidukais, skraidančiomis raganaitėmis, katinais džentelmenais ir kitais herojais. Kolegijos bendruomenei buvo skirta užduotis išrinkti „Labiausiai crazy“, „Mieliausią“ ir „Išradingiausią“ moliūgus. Daugiausia balsų surinkusius moliūgus sukūrę studentai buvo apdovanoti prizais.

Visi dalyvavusieji renginyje galėjo įsiamžinti prie specialiai šiai dienai dekoruotos sienos, pasinaudodami renginio organizatorių sukurtais atributais: akutėmis, šypsenėlėmis ir pan.

Labai džiugu, kad renginyje dalyvavo ne tik studentai, bet ir kolegijos darbuotojai, kurie ne tik balsavo už jiems patinkančius moliūgus, bet ir noriai įsitraukė į žaidimus. Tikimės, kad ir kitais metais Šiaulių valstybinėje kolegijoje plazdens Moliūginių dvasia.

Renginio organizatoriai AD15