„Kolegos“ – tarptautinio šokių konkurso suaugusiųjų grupės nugalėtojai

Šiaulių valstybinės kolegijos šokių studija „Kolegos“ nepraleidžia įvairių renginių ir konkursų. Savaitgalį šokėjai dalyvavo tarptautiniame šokių konkurse „Baltic Amber Suwalki 2016“ Lenkijoje ir užėmė I vietą suaugusiųjų grupėje.

Šokėjai į Lenkiją išvyko šeštadienį. „Kelionė nebuvo varginanti. Mūsų kolektyvas labai linksmas, todėl netrūko dainų, kurios išjudintų kiekvieną. Atvykę į Suvalkus, iš pradžių apžiūrėjome kultūros namus, kurie iš tiesų pasirodė labai modernūs ir gražūs. Turėjome laisvo laiko iki pasirodymo, tad šokėjai galėjo rinktis vandens pramogas šalia esančiame vandens parke ar tiesiog apsižvalgyti mieste ir nupirkti artimiesiems lauktuvių“, – įspūdžiais dalijosi „Kolegų“ šokėjas Lukas Vaičiulis.

ŠVK šokėjai pasirodė paskutinėje renginio dalyje. Nors po ilgos kelionės ir ilgo laukimo jaunimas šiek tiek išvargo, o iš baimės šiek tiek virpėjo kojos, tačiau visi jaunuoliai susikaupė ir  parodė viską, ką sugeba geriausiai.

„Sužinoję rezultatus pašokome iš vietų ir skandavome: „Mes laimėjom!“ Esame tokie laimingi ir iki šiol negalime patikėti savo sėkme. Iš beveik 80 kolektyvų ir beveik 1000 dalyvių, mes savo kategorijoje tapome nugalėtojais. Esame labai dėkingi visai kolegijos bendruomenei, kuri mumis pasitikėjo ir išleido į šį konkursą. Nuoširdžiai sakome AČIŪ visiems, kurie mumis tiki!“ – emocingai kalbėjo šokėjai.