AktualuKultūra

Kovo 2 dieną pavasarį pasitiksime Kaziuko mugėje Šiauliuose!

Šiaulių bulvare gyventojų ir miesto svečių lauks Lietuvos kūrėjai, tautodailininkai, tautinio paveldo produktų gamintojai iš visos Lietuvos!

Neatsiejama Kaziuko mugės atributika – verbos mojuos iš toli ir kvies pasidžiaugti pavasarinėmis spalvomis. Bulvaras pakvips gardžiausiais ir šviežiausiais kepiniais – riestainiais, namine duona, pyragais. Rimtesniam užkandžiui galėsite rinktis iš kaimiškų rūkytų mėsos gaminių, rūkytos žuvies, gurmaniškų sūrių. Savo aromatais užburs vaistažolių rinkiniai ir prieskonių mišiniai. Amatininkai į mugę atveš rankų darbo medžio ir keramikos dirbinių, pintinių. Pavasarį norisi atnaujinti garderobą, todėl mugėje kiekvienas ras, kuo pasipuošti – rūbų kūrėjai, aksesuarų gamintojai pristatys pavasario mados naujienas.

Kaziuko mugės metu vyks nuotaikingi atlikėjų Roko ir Lauryno bei scenos grando Stepono Januškos koncertai.

Įėjimas į Kaziuko mugę nemokamas;

Mugės darbo laikas: 10:00-17:00;

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginyje dalyvaujantis asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai