“Kuria vaikai” studijoje mažyliai lavinami nuo pirmųjų mėnesių

Ne tik smagiai, bet ir turiningai leiskite laiką su vaiku nuo pirmųjų jo gyvenimo mėnesių.
Piešimas, kūryba ir eksperimentai – būtent tai, ką mokslininkai rekomenduoja, kaip efektyviausią lavinimosi būdą. Prisijunkite!
“Kuria vaikai” studija Šiauliuose renka naujas grupes spalio mėnesiui ir laukia 9 mėnesių – 2 metų mažylių.

Galite rinktis iš dviejų studijų – Korsako g. 37 arba Tilžės g. 198.
Užsiėmimai vyksta pirmadieniais – 11 val., trečiadieniais – 10 val. ir penktadieniais – 10 val.

Kreipkitės: siauliai@kuriavaikai.lt arba tel. 867339620.

“Kuria vaikai” – laimingų vaikų studija.

“Kuria vaikai” studija – pirmoji Lietuvoje kūdikių ir vaikų ugdymui pasitelkusi išimtinai tik laisvą žaidimą, laisvą neuroedukaciniais metodais paremtą piešimą, procesinę kūrybą bei eksperimentus – būtent tai, ką mokslininkai, kaip efektyviausią lavinimosi būdą ir rekomenduoja vaikams pirmojo septynmečio metais.

Tai reiškia, kad užsiėmimų metu mes sukuriame vaikams erdvę bei išskirtines edukacines priemones, kuriomis jie patys to nė nežinodami, o tiesiog būdami “čia ir dabar” srauto būsenoje, besidžiaugdami žaidimo procesu ir sprendžiant jo metu spontaniškai atsiradusius iššūkius, mokosi ir ugdo visa apimančias esmines sąmoningo, socialiai atsakingo bei emociškai sveiko žmogaus charakterio savybes ir kompetencijas:

*kūrybingumą,
*vaizduotę,
*smalsumą,
*atkaklumą,
*kritinį mąstymą,
*sprendimų priėmimo,
*problemų sprendimo,
*kognityvinių, socialinių,
*lingvistinių,
*komunikacinių,
*komandinio darbo bei diplomatijos įgūdžius,
*savaraniškumą,
*emocinį intelektą,
*pasitikėjimą savimi bei savo kompetencijomis ir kitais.

O smagiausias dalykas yra tas, kad vaikai visa tai daro kartu su savo tėvais, taip ne tik turėdami kokybiško ir smagaus laiko kartu, bet ir nesijaudinant nei dėl po tokių žaidimų kilusios netvarkos, nei dėl idėjų ar išskirtinių priemonių, padedančių žaidimus padaryti maksimaliai naudingais, paieškų.

Na, o svarbiausia, moksliškai įrodyta, kad laisvo žaidimo metu gausiai išsiskiria laimės hormonai – dopaminas ir seratoninas, tad mūsų būrelis drąsiai gali būti vadinamas LAIMINGIAUSIU vaikų būreliu Lietuvoje!

Tad kviečiame visus 9 mėnesių- 2 metų šiauliečius prisijungti prie naujai renkamų grupių studijose Korsako ir Tilžės g. Registracija siauliai@kuriavaikai.lt arba www.kuriavaikai.lt/paslaugos

Rekomenduojami video
Taip pat skaitykite: