Labdaros renginyje vaikams paaukota keli tūkstančiai eurų

Labdaros koncerto metu Šiaulių vaikų dienos centrui „Gelbėkit vaikus“ atiteko tūkstančiai eurų paramos. Didžiausia dalis lėšų surinkta pardavus bilietus į žinomų atlikėjų koncertą, aukos plaukė ir į dienos centro sąskaitą, taip pat – į aukų dėžutę.

Koncertų salėje „Saulė“ surengtas labdaros renginys subūrė šimtus šiauliečių. Šiaulių miesto mero Artūro Visocko globotame koncerte pasirodė Šiaulių kamerinis orkestras (meno vadovas Ričardas Šumila), berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis), solistai Milda Baronaitė ir Juozas Janužas, taip pat ir vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų – Gytis Paškevičius.

Koncerto pradžioje kalbėjęs Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis pasidžiaugė mieste gimstančiomis naujomis paramos tradicijomis.

„Ir aš mielai įsigijau bilietą, tik gaila, kad jo mažoka kaina. Bet aš paaukojau ir daugiau – radau aukų dėžutę. Tegul ši iniciatyva paskatina mus dažniau daryti gražius darbus“, – kvietė Šiaulių vyskupas.

Už parduotus labdaros koncerto bilietus buvo surinkta per 5 600 eurų. Visa paramos suma paaiškės suskaičiavus į aukų dėžutę patekusias ir tiesiai į dienos centro sąskaitą pervestas lėšas.

Už koncertų salės nuomą ir orkestrą meras Artūras Visockas apmokėjo asmeninėmis lėšomis, visi kiti atlikėjai renginyje koncertavo nemokamai.

Paremti Šiaulių vaikų dienos centrą „Gelbėkit vaikus“ galima ir pasibaigus koncertui, tereikia pervesti norimą sumą tiesiai į organizacijos sąskaitą: LT 25 7180 0000 0070 0466.