Lietuvos sporto universitetas ir Šiaulių “Šiaulių” klubas pasirašė partnerystės sutartį

Lietuvos sporto universitetas plečia socialinių partnerių gretas. Kaune bendradarbiavimo sutartį pasirašė trijų pastarųjų Baltijos krepšinio lygos (BBL) sezonų nugalėtojų — Šiaulių krepšinio klubo „Šiauliai“ — ilgametis prezidentas Adomas Klimavičius ir LSU rektorius dr. Aivaras Ratkevičius.

Nuo šiol Lietuvos sporto universitetas prisidės prie „Šiaulių“ klubo vystymo ir plėtros programų įgyvendinimo bei teiks įvairias konsultacijas, susijusias su sporto vadyba.

„Plėtra į regionus – svarbi ir aktuali mūsų universiteto strateginė kryptis. „Šiauliai“ jau seniai įsitvirtino kaip stipriausia Šiaurės Lietuvos krepšinio komanda. Manome, kad šis klubas turi didelį potencialą ir perspektyvą augti. Klaipėdos „Neptūnas“ pastaruosius penkerius metus sistemingai progresavo, augo ir šiandien tai puikiai matome klubo pasiekimų ir sirgalių aktyvumo kontekste. „Šiauliai“ gali eiti tuo pačiu keliu. LSU prisidės vystant pačią klubo organizaciją, padės jai tapti pažangesne ir modernesne. Siūlysime veiksmingus klubo organizavimo modelius, kurie pasiteisino Europoje. Kalbame apie piramidės principą ir integralią visumą. Dirbsime sporto, rinkodaros, informacinių technologijų ir edukacijos kryptimis“, – sporto vadybos svarbą pabrėžė Mindaugas Balčiūnas.

Naujuoju partneriu džiaugėsi ir A. Klimavičius: „Norime, kad klubas būtų labiau matomas, taptų artimesnis žiūrovams, rėmėjams, Šiaulių regionui ir visai Lietuvai. Turime produktą, kurį reikia įvynioti į gražų popieriuką. LSU bendradarbiauja su Lietuvos krepšinio lyga (LKL), rengia sporto vadybos specialistus. Neretai žmonės iš šalies geriau mato ir vertina esamą situaciją, todėl turime pasitikėti vieni kitais, tobulėti. Norint pasiekti gerų rezultatų, abi pusės turi būti motyvuotos. Trejuss metus iš eilės tapome BBL čempionais, todėl negalime sakyti, kad visiškai nieko neužčiuopiame. „Šiauliai“ turi bronzinės LKL komandos istoriją, ir, tikimės, ateityje ją pratęsti.“

  Devynis bronzos medalių komplektus klubo istorijoje laimėjęs „Šiaulių“ klubas 2016—2017 m. sezone gerbėjus ruošiasi nustebinti renginių gausa, įvairiomis atrakcijomis rungtynių metu ir po jų bei kitomis dar neregėtomis naujovėmis.