Mieste nuskambėjo Mažojo šiauliečio šventė

Pirmąją vasaros dieną Šiaulių miesto pėsčiųjų bulvaras nusidažė saulėtai geltona spalva. Švenčiant Tarptautinę vaikų gynimo dieną, pagerbti patys mažiausieji miesto gyventojai. Dar net pirmojo savo gimtadienio nespėję atšvęsti vaikučiai jau tapo tikrų tikriausiais šiauliečiais – jiems įteikti tai patvirtinantys simboliniai dokumentai su miesto mero parašu ir antspaudu.

Daugiau nuotraukų čia

Miestui švenčiant Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Šiaulių meras Artūras Visockas ėmėsi garbingos misijos – pasveikinti per metus mieste gimusius šiauliečius. Paspaudęs rankas mažylių tėveliams, meras kiekvienam vaikučiui įteikė mažojo šiauliečio pažymėjimą su nuotrauka, bei šventės simbolika dekoruotą geltoną puodelį.

Šeimos nariai buvo apdovanoti geltonais balionais ir saldumynais. Atsakingoje ceremonijoje merui pagelbėjo jo pavaduotojai Domas Griškevičius ir Justinas Sartauskas, bei akcijos sumanytoja Videta Samienė, buvusi ilgametė Civilinės metrikacijos  skyriaus vadovė.

Savivaldybės Civilinės metrikacijos  skyriaus darbuotojos nuo 2016 m. gegužės 1 d. iki 2017 m. gegužės 1 d. gimusiems vaikučiams išsiuntė 1154 kvietimus į šventę. Ceremonijai užsiregistravo ir simbolinius pažymėjimus užsisakė per 600 šiauliečių šeimų.

Geltona vasaros pradžios šventė į Šiaulius atkeliavo jau tryliktąjį kartą, tačiau šis dviprasmiškas skaičius „Aš – mažasis šiaulietisׅ“ ceremonijos nesugadino. Atvirkščiai, šiltas vėjas priešpiet išgainiojo lietaus debesis ir birželio pirmoji Saulės mieste buvo tikrai vasariška.

Pakilią nuotaiką kūrė Šiaulių pučiamųjų instrumentų orkestras ir Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ šokėjos. Su vaikais žaidė jaunieji Šiaulių moksleivių namų personažai, šeimos noriai fotografavosi su simpatiškuoju Meškiuku Rudnosiuku iš saldainių fabriko „Rūta“.

Šaltinis: null