Mokytojo dienos proga studentai nustebino Šiaulių Valstybinės kolegijos pedagogus

Kaip ir kasmet, įsismarkavęs ruduo į Šiaulius atnešė nuostabią šventę – Tarptautinę mokytojų dieną. Ši graži šventė skirta atkreipti dėmesį į itin reikšmingą Mokytojo darbą, kurio svarbą didžioji dalis visuomenės pamažu pamiršta. Vis dėlto, nors ir pabaigę mokyklas, Šiaulių valstybinės kolegijos studentai prisiminė šią šventę ir kartu su dėstytojais tradiciškai ją paminėjo spalio 5 d.

Apgalvoję sveikinimo žodžius, trečiadienio rytą studentai išsiskirstė po kolegijos rūmus ir pradėjo savo misiją. Ne vienas studentas tvirtino, kad iš pradžių jautėsi nedrąsiai, tačiau dėstytojai su šypsena priėmė jiems skirtus sveikinimus ir tyliai diskutuodami su kolegomis dalijosi savo įspūdžiais ir prisiminimais…

Rytiniu sveikinimu dėstytojų šventė nesibaigė – studentai pakvietė juos į žaidimų kampelį ir priminė, kad mokslas – (ne)žaidimas. Dėstytojams buvo parengtos įvairios užduotys: vaikystę primenančių laivelių ir lėktuvėlių lankstymas iš popieriaus, kolegijos vaizdų dėlionės, linkėjimų kolegijos bendruomenei rašymas. Atvykusių į šventę dėstytojų laukė siurprizas: studentų sukurtas žaidimas „Kolegiopolis“, kurį žaidžiant buvo galima pasitikrinti žinias apie Šiaulių valstybinę kolegiją. Žaidimų kampelyje tvyrojo džiugi nuotaika, geranoriškumas, veiklą lydėjo neblėstančios šypsenos.

Goda Aurilaitė