Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ryzenina/domains/siauliugidas.lt/public_html/wp-content/themes/colormag/functions.php on line 74
Moters ir vaiko klinikos direktoriui L. Rovui – profesoriaus vardas - Šiaulių gidas

Moters ir vaiko klinikos direktoriui L. Rovui – profesoriaus vardas

Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos korpuso didžiojoje konferencijų salėje susirinkę medikai sveikino Moters ir vaiko klinikos direktorių dr. doc. Liną Rovą, kuriam suteiktas Klaipėdos universiteto akademinis profesoriaus vardas. Laikinai ligoninės generalinio direktoriaus pareigas einanti medicinos direktorė Vaiva Makštutienė pasveikino L. Rovą su garbingu pasiekimu bei dėkojo už ligoninės vardo garsinimą bei gydymo įstaigos prestižo kėlimą.

Padėkojęs už sveikinimus gydymo įstaigos vadovei ir kolegoms, Linas Rovas teigė, jog šie nuopelnai pelnyti ankstesniu darbu.

„Dabar jau šešti metai dirbu šiose pareigose. Visada noriu skleisti Moters ir vaiko klinikoje akademinį įvaizdį, kuris pakylėtų gydymo įstaigą į kitą lygmenį“, – sakė Linas Rovas ir akcentavo, jog visi gydytojai mokosi kiekvieną dieną, nes medicina be mokslo – neįmanoma. Dirbant ligoninėje neįmanoma tapti profesionalais iš savo patirties, nes iš patirties nesužinosi, kas vyksta pasaulio medicinoje, kokios naujovės ateina į kasdienybę ir kaip jos įsisavinamos. Tenka visko mokytis.

Tačiau vien mokslo ir žinių, dirbant gydymo įstaigoje, pasak direktoriaus, nepakanka. Reikia ir bendravimo, ir elgsenos, vertos akademinės bendruomenės įvaizdžio. „Aš manau, jog jei norime, kad kiti elgtųsi kitaip, tai ir patys turime elgtis atitinkamai. Mūsų pagrindinė savybė – elgesys su pacientais. Reikia parodyti pavyzdį kaip elgtis, tada ir kiti elgsis pagal šį modelį“, – patarė klinikos vadovas, kuriam dažnai tenka bendrauti akademinėje visuomenėje, kur pabuvęs ir pats jautiesi kitaip.

„Toks mano begalinis noras – įnešti tą „kvapą“ į mūsų Moters ir vaiko kliniką. Gal pasikeis ir mūsų bendravimas, ir mūsų santykis su pacientais. Juk ir pacientai, pabuvę gydymo įstaigoje, pasakoja ne apie tai, kokios spalvos tablečių jam teko gerti, bet kalba apie bendravimą su gydytojais, slaugytojomis, nes bendravimas įsimena labai ilgai“, – įsitikinęs prof. Linas Rovas.

Šaltinis: null