Nauja ekskursija po Šiaulius „Pagauk momentą!“

Šiaulių miesto gimtadienis švęstas tris dienas. Renginių gausa, didžiulis prekymetis, besišypsantys žmonės ir tarsi užakytas oras – ramiai būti nebuvo kada. Kas ragavo maistą iš vagonėlių, kas šoko prie muzikinės scenos ar klausėsi džiazo prie Talkšos ežero. Buvo ir tokių, kurie nusprendė šeštadienio pavakarę praleisti Šiaulių turizmo informacijos centro organizuotoje pramoginėje ekskursijoje „Pagauk momentą!“.

Idėja sukurti ekskursiją, kurioje svarbiausi akcentai būtų Šiaulius kūrusios asmenybės, kilo dar pavasarį. „Daugumoje ekskursijų yra kalbama apie pastatus, žinomas, lankytinas vietas, o nuošalyje lieka asmenybės, kurios įamžintos simbolinėmis lentomis ar paminklais. Mums norėjosi jas prisiminti, atrasti įdomybių apie jas. O ir pasirinktas ekskursijos laikmetis – 1938 m. – buvo kupinas kuriančių šviesuolių, be kurių Šiauliai nebūtų tokie, kokius juos turime. Šiauliuose gyvenęs Algirdas Julius Greimas, Povilas Višinskis, Zubovai ar Sondeckiai – visi jie labai svarbūs miestui ir ne kiekvienas miestelėnas apie juos žino. Kad ekskursija būtų ne tik istorinė, nusprendėme suteikti jai pramoginį atspalvį – sukurti šokių, teatralizuoti inkliuzai, kavos pertraukėlė ir saldi loterija nustebino ir pradžiugino ekskursantus“, – apie ekskursiją pasakojo jos koordinatorė Virgilija Staševičiūtė.

Susidomėję, bet nespėję sudalyvauti pirmojoje ekskursijoje „Pagauk momentą!“ kviečiami joje sudalyvauti Turizmo dienos proga – rugsėjo 29.

Šiaulių TIC informacija

Šaltinis: null