Nauji pokyčiai naujagimių kraitelių dalybose

Nuo liepos 1-osios gimusius kūdikius Šiaulių mieste registruojantys šiauliečiai gauna ir kūdikio kraitelius. Atsiimdami Savivaldybės tarybos paskirtus kraitelius, tėveliai dabar gali rinktis ir pageidaujamos spalvos daiktus.

Šiaulių savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje įteiktas jau trišimtasis kūdikio kraitelis. Skyriaus vedėja Vilma Melenienė perdavė kraitelį ir Šiaulių mero Artūro Visocko linkėjimus antrosios mergaitės sulaukusiai Leščiauskų šeimai. Tėtis Tomas Leščiauskas padėkojo už kraitelį ir nuoširdžiai pasidžiaugė miesto požiūriu į jaunas šeimas.

„Miestas parodė gerą iniciatyvą ir taip tarsi skatina, padėkoja jaunoms šeimoms. Šiauliai – geras miestas vaikus auginti. Matyt visą laiką bus žmonių, kurie kuo nors nepatenkinti, dėl to liūdna. Mes esame dėkingi už bet kokią pagalbą. Labai džiaugiamės tuo“, – kalbėjo jaunas tėtis.

„Linkime kuo geriausios sveikatos naujagimės mergaitės mamai, o visai jūsų šeimai – kuo daugiau laimingų ir gražių ateities akimirkų. Tuo pačiu, kviečiame į tradicinę Šiaulių miesto mažylių šventę „Aš – mažasis šiaulietis“, kuri vyks kitų metų birželio 1-ąją“, – kvietė  Civilinės metrikacijos skyriaus vadovė Vilma Melenienė.

Vilma Melenienė pasidžiaugė, kad šiuo metu puikiai sekasi bendradarbiauti su tiekėjais ir skyrius jau yra sukaupęs kūdikio kraitelių rezervą. Tėveliai, pagal pageidavimą ar vaikučio lytį, gali pasirinkti ir lavinamųjų kilimėlių spalvą. Nuo metų pradžios Šiaulių mieste gimė 1081 mažylis.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija