AktualuKultūra

Nemokamas koncertas Valstybinės šventės proga

LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS IŠVAKARĖSE, Vasario 15 d. 18 val., valstybinis choras „Polifonija” kviečia į koncertą – „Graži tu, mano brangi tėvyne”.VASARIO 16 – oji – labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Ir 1918 metų, ir 1949 metų vasario 16-oji buvo lemtingos mūsų dabarčiai ir ateičiai.
Tai nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti.Švęskime Lietuvos gimtadienį su muzika, kamerinėje salėje „Polifonija” (Aušros al. 15).Programoje – „Šiandien man linksma dienelė” septynių lietuvių liaudies dainų pynė mišriam chorui su akompanimentu ir kiti lietuvių kompozitorių kūriniai.Kūrinį „Šiandien man linksma dienelė” aranžavo Imant Raminsh,
Kūrinį užsakė Lietuvių meno ansamblis „Dainava” (Čikaga, JAV), choras „Exultate (Klivlandas, JAV), Toronto lietuvių choras „Volungė” (Torontas, Kanada).
Kūrinio mecenatai – Lietuvių fondas (JAV) ir Kanados lietuvių fondasAtlikėjas – valstybinis choras „Polifonija”,
meno vadovas ir vyr. dirigentas Linas Balandis
Akompanuos Andrius BartulisKoncertas nemokamasRenginiuose būtina laikytis tuo metu galiojančių Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų saugumo reikalavimų.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai