Padėkite išrinkti „Moterį Saulę 2015“

,,Šiaulių televizija” tęsia tradiciją ir jau aštuntus metus organizuoja iškiliausios metų moters rinkimus ,,Moteris Saulė”.

Balsuokite už kandidates.

 

,,Moteris Saulė 2015” bus paskelbta iškilmingame renginyje kovo 8–ąją, Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga.

Programa: Dviejų dalių šventinė programa su pertrauka. Trukmė apie 2 val. 30 min.

“Moteris Saulė 2015” rinkimų finalas ir pačios populiariausios pop grupės ,,Studija” ir Rūtos Ščiogolevaitės dainos.

 

Rūta Ščiogolevaitė

Kas yra Rūta Ščiogolevaitė – tikriausiai nereikia niekam pasakoti? Šiaulietė, kuri pakerėjo visą Lietuvą savo balsu. Scenos diva, primadona, deivė – tokie epitetai nuolat palydi atlikėjos pasirodymus. Rūta ne tik energinga ir visuomet besišypsanti, bet ir jautri bei lyriška. Dainininkė jau daug metų ne tik dainuoja, bet ir atranda naujus šalies talentus įvairiuose muzikiniuose projektuose, yra laukiama pokalbių laidų viešnia bei tarptautinių konkursų laureatė.

Koncerte, Kovo 8 dieną, Savo muzikinį kelią R. Ščiogolevaitė pradėjusi kartu su legendine grupe „Studija“, vėl dainuos kartu. Šį ypatingą vakarą netrūks senus laikus menančių hitų bei naujausių atlikėjų kūrybos vaisių.

 

Pop grupė “Studija”

Grupė „Studija“ laikoma Klaipėdos popmuzikos simboliu, matė daugybę Lietuvos ir užsienio scenų. Kolektyvas savo veiklą pradėjo grodamas Klaipėdos naktiniame bare „Neringa“. Vėliau grupė išleido daugybę plačiai žinomų kūrinių bei pelnė muzikinius apdovanojimus.

,,Studija” išsiskiria ne tik savo ilgaamžiškumu, bet ir vyriškojo kolektyvo patvarumu. Grupės pirmajame koncerte groję muzikantai joje groja iki šiol. Prie grupės senbuvių kiek vėliau prisijungė tik būgnininkas Valdas Galdikas, tačiau pagrindinė sudėtis –Steponas Januška, Gintautas Litinskas, Raimondas Jonutis, Virginijus Pažemeckas – nesikeičia jau daugiau nei 35 metus. Šiuo metu grupės vokalistė yra ir jauna dainininkė Edita Bodrovaitė.

Grupė ,,Studija” visiems šiauliečiams ir svečiams dovanos geriausias per ilgus kūrybos dešimtmečius sukauptas ir puikiai pažįstamas, hitais bei šlageriais tapusias dainas, tarp kurių: „Spindulys“, „Daina draugams“, „Dabartis“, „Vaikystė“ ir kt. Taip pat garsiausių užsienio atlikėjų kūriniai-koveriai.

Kovo 8-ąją šventinę nuotaiką padės kurtirenginių vedėjas, populiarių dainų tekstų autorius Marijus Budraitis.

Ir šiais metais išrinkime ,,MOTERĮ SAULĘ” bei pasitikime pavasarį su pamėgtomis melodijomis.

Šaltinis: null