Pasaulio taurės etapo konkūras mūsų mieste

Spalio 13 d. (sekmadienį) 16:00 val. prasidės svarbiausia ir didžiausio dėmesio susilaukianti rungtis – Pasaulio taurės etapo Grand Prix ir Šiaulių miesto mero taurės konkūras! Šiame konkūre dėl gražuolės Šiaulių miesto mero taurės varžysis patys tituluočiausi Vidurio ir Rytų Europos šalių, o taip pat ir Lietuvos, raiteliai su pačiais pajėgiausiais ir svarbiausius rezultatus pasiekusiais žirgais!

Žirgų konkūrų varžybos – tai ne tik daug ištvermės, tikslumo ir elegancijos reikalaujanti sporto šaka, bet ir pasakiško grožio reginys. Šio renginio koncepcija orientuota ne tik į sportinius pasiekimus, bet ir į žirginio sporto populiarinimą Lietuvoje, platesnį šios sporto šakos pažinimą, vaikų edukaciją, o tuo pačiu VISOS ŠEIMOS pramogą.

ŠEIMOS BILIETAI – SU SPECIALIA 50% NUOLAIDA!

Žirginis sportas Lietuvoje tampa vis populiaresnė ir vis daugiau žiūrovų ir žirginio sporto mylėtojų pritraukianti sporto šaka. Šios varžybos yra rengiamos jau septintus metus iš eilės, ir yra tapusios tradicija, siekiant išaiškinti CSI2* – W/CSIYH1* suaugusiųjų raitelių ir jaunų žirgų grupių nugalėtojus.

Pasibaigus svarbiausiai varžybų rungčiai – Pasaulio taurės etapo ir Šiaulių miesto mero taurės konkūrui – žiūrovus stebins ir savo unikaliais gebėjimais džiugins teatralinis pasirodymas su žirgu, kuriame žirgas, atrodytų, visiškai be vizualių komandų, priverčia žirgą atlikti tokius dalykus, kurie šiems gyvūnams yra visiškai nebūdingi. Ateikite ir pamatykite tai!

Nepraleiskite progos pamatyti tikras, nesuvaidintas pergalės ir nusivylimo emocijas, kraują stingdančius žirgų šuolius ir, žinoma, neįprastą žirgo ir žmogaus ryšį!

Kiekvienam tiesiog privalu pajausti šią atmosferą ir tai galėsite padaryti atvykę į Šiaulių areną!