Pasitikti pavasarį šeštadienį sukvies didžiausia mados ir grožio mugė

Kovo 2-ąją visi mados mylėtojai skubės į Šiaulius, nes į miestą atkeliauja “DESIGN FOR LIFE” – didžiausias nemokamas keliaujantis mados ir grožio mugių ciklas Lietuvoje, sutraukiantis kelis šimtus savo sričių ekspertų. Nuo 10 valandos ryto iki pat 17 valandos Jūsų lauks daugiau nei 150 drabužių, aksesuarų, kosmetikos bei namų interjero detalių kūrėjų ir prekių ženklų atstovų.

 

Naujas pavasario sezonas – puikus laikas atsinaujinti

Žiemos sezonui iškeliaujant, vis dažniau pagalvojame, kuo puošimės pavasarį. Galbūt nauja rankinė ar įdomaus silueto suknelė padės ne tik įkvėpti naują įvaizdį, tačiau ir greičiau prišauks pavasarį. Šiaulių arenoje mados kūrėjai Jums pristatys pačias naujausias savo vizijas bei padės atrasti kažką kiekvienam.

 

Unikalūs prekių ženklai susiburs po vienu stogu

Naujam sezonui būtina nauja rankinė, todėl būtinai aplankykite prekės ženklo garbanota zoną. Autoriniai darbai perkelti ant kuprinių, kosmetinių bei įvairaus dydžio rankinių neliks nepastebėti. Jau didelį gerbėjų būrį turinti garbanota pasižymi unikalumu, kuris sužavės ir Jus.

Būtinai atkreipkite dėmesį į KumKum Design, ypač jei norite pasipuošti ne tik pati, bet papuošti ir savo mažuosius. Dar vienos unikalios kūrėjos siūlo kokybišką, jaukią ir stilingą aprangą mamytėms ir jų vaikučiams.

Šiaulių arenoje sutiksite ir prekės ženklą “Adrika”. Jos kūrėja teigia, jog “kurdama  drabužius stengiuosi pabrėžti moters eleganciją ir laikytis paprastų taisyklių – drabužis turi būti gražus, patogus ir kokybiškas”.

Kosmetikos mylėtojos galės išbandyti ir įsigyti daugybę kosmetikos priemonių. Pavyzdžiui, “Posh Makeup Lithuania” siūlys akių/lūpų ir antakių pieštukus, pagamintus iš perdirbto vaško, jojobos aliejaus ir maistinių dažų, prisotintus A ir E vitaminais.

Atnaujindami savo garderobą, neturėtume pamiršti ir savo namų. Gėlių studija “Flosaura” stebins gėlių kompozicijoms, kurios į kiekvienus namus atneš spalvų ir pavasario.

 

Nemokamas įėjimas, specialūs pasirodymai ir staigmenos

Nuo 10 valandos Šiaulių arena virs mados švente, į kurią pateksite nemokamai. Švęsdami pirmąjį pavasario šeštadienį, turėsite galimybę ne tik atsinaujinti savo spintą, tačiau ir būsite įkvėpti mugės metu demonstruojamų madų. Kiekvienas mados ir grožio mylėtojas bus maloniai nustebintas kūrėjų gausa ir staigmenomis. Ar gali būti stilingesnis būdas pasitikti pavasarį?