Penktadienio reidas Šiauliuose – rezultatai stebinantys

DSC_0281Penktadienio vakarą Šiaulių apskrities policija surengė reidą magistraliniame kelyje Šiauliai – Kuršėnai. Ties Kužių miesteliu gausios pareigūnų pajėgos užtvėrė vieną iš dviejų eismo juostų ir tikrino pravažiuojančius automobilius. Ši vieta ir laikas pasirinkti dėl to, kad savaitgalį Palangoje vyks vasaros sezono atidarymas, todėl dideli automobilių srautai iš Šiaulių keliavo į pajūrį.

Reido metu buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas, dokumentai, vežami daiktai. Vos per pora valandų pareigūnų komanda patikrino per 600 automobilių, o reido rezultatai maloniai nustebino juos pačius – neįkliuvo nei vienas pažeidėjas. Visi vairuotojai turėjo dokumentus, automobiliai buvo techniškai tvarkingi, svarbiausia – nebuvo  nei vieno neblaivaus vairuotojo.

DSC_0119Po reido magistraliniame kelyje, ekipažai išsiskirstė dirbti Šiaulių rajone. Čia taip pat pasirinktose vietose buvo stabdomi ir tikrinami visi automobiliai. Dar vėliau, apie vidurnaktį, eismo situaciją pareigūnai stebėjo mieste.

Per visą vakarą pareigūnai alkoholio matuokliais patikrino 224 vairuotojus, visi parodymai – 0.00 promilių. Surašyta 12 protokolų už smulkesnius pažeidimus – draudžiamų šviesų naudojimo atvejai, saugos diržų nesegėjimas, kalbėjimas mobiliuoju telefonu vairuojant, taip pat vienas transporto priemonės nestojimo atvejis ir kiti pažeidimai.

Įsibėgėjant atostogų sezonui, Šiaulių apskrities pareigūnai žada rengti daugiau panašių reidų magistraliniuose keliuose kartu su kolegomis iš Telšių ir Panevėžio.