Per šventes policija stiprina pajėgas

Šventiniu laikotarpiu Šiaulių apskrities policija, kaip ir visos šalies policija, stiprina pajėgas.

Vairuotojų laukia netikėti trumpalaikiai transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai, ypatingai savaitgaliais, gruodžio 24-27 d. ir sausio 1-3 dienomis.

Visoje šalyje vyks sustiprinta transporto priemonių važiavimo greičio kontrolė. Pareigūnai organizuos transporto priemonių techninės būklės patikrinimus. Bus naudojamas mišrus patruliavimas, prie pėsčiųjų perėjų griežtai kontroliuojamas pėsčiųjų elgesys ir vairuotojų pareigų pėstiesiems laikymasis.

Pėsčiųjų laukia kontrolė užmiesčio keliuose tamsiuoju paros metu: atšvaitų, kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimas, važiuojamosios kelio dalies perėjimas, ėjimas ja ten, kur draudžiama.

Policija atidumo prašo ne tik keliuose. Kad šventes sutiktume saugiai ir jų neužtemdytų incidentai dėl nesaugaus pirotechnikos naudojimo, raginame nesinaudoti jomis apsvaigus nuo alkoholio – pasekmės gali būti labai skaudžios.

Policija įspėja per šventes būti budrius ir saugotis sukčių, „paramos ir labdaros“ dalintojų. Įsitikinkite, kam ir kaip jie nori padėti. Dar kartą perspėkite senjorus ir pažįstamus apie dažniausiai pasitaikančius sukčiavimo būdus. Išvykdami iš namų, nepamirškite užrakinti durų, uždaryti langų, paprašykite kaimynų prižiūrėti paliekamą būstą.

Policija linki saugių ir linksmų Šv. Kalėdų bei laimingų Naujųjų metų.

Šaltinis: null