Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ryzenina/domains/siauliugidas.lt/public_html/wp-content/themes/colormag/functions.php on line 74
Pirmą kartą Lietuvoje - klasikos šedevrai moderniu stiliumi - Šiaulių gidas

Pirmą kartą Lietuvoje – klasikos šedevrai moderniu stiliumi

Unikalus romantiškas šou „Dmitry Metlitsky ir Orkestras“.
Instrumentinės muzikos šedevrai, pasauliniai hitai šiuolaikinėje interpretacijoje, kuriuos atlieka orkestras „DM-Orchestra“.

Koncertas Šiauliuose koncertų salėje „Saulė“ lapkričio 27 d. 18 val.
Bilietai čia.

Tai unikali proga išgirsti gyvą instrumentinę muziką šiuolaikinėje interpretacijoje ir moderniu stiliumi, kurią atlieka geriausi Europos muzikantai – tai tikra šventė sielai ir širdžiai. Lietuvoje koncertuos tarptautinis orkestras „DM-Orchestra“!

Dmitry Metlitsky – kompozitorius, orkestro „DM-Orchestra“ įkūrėjas, yra vienas iš nedaugelio šiuolaikinių kompozitorių, kurių muzika pavergia nuo pirmųjų akordų ir priverčia klausytojų širdis plakti visiškai kitokiu ritmu. Jo magiška muzika yra pilna teigiamų emocijų ir paliečia jūsų sielos gelmes – ji pavergė tūkstančių žmonių širdis visame pasaulyje.

Neįtikėtinai graži muzika kartu su galingais garso takeliais, energingomis epo ir roko kompozicijomis, atliekama virtuoziškų orkestro muzikantų, nepalieka abejingų, žavi, sukuria ypatingą atmosferą ir tikrai stebuklingai poveikia kiekvieną klausytoją, todėl šio kompozitoriaus muzika vadinama magiška.

Ši muzika negali būti palyginta su niekuo, ją galima tik išgirsti ir priimti į savo sielą visiems laikams, nes tai, kas ateina iš širdies – širdį ir pasiekia…

Orkestro programoje taip pat yra ir legendinių A.Vivaldi, J. Lasta, P. Mauriat, T. Albinoni, G. Caccini hitai šiuolaikiniame apdorojime.

Šaltinis: null