Policijos pareigūnai kviečia pasveikinti Lietuvą su šimtmečiu

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui Šiaulių apskrities policija jungiasi prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimo Vasario 16-ąją švęsti smagiai ir išradingai ir skelbia akciją „Pasveikink Lietuvą“.

Kiekvienas mūsų esame dalis Lietuvos, tad Šimtmečio nuotaikas turi pajusti visi! Todėl Šiaulių apskrities policijos pareigūnai pasistengs, kad Vasario 16-osios šventinė nuotaika pasklistų kuo plačiau ir ją pajustų ne tik didmiesčių gyventojai, bet ir tie, kurie toli nuo miesto šurmulio ir dažnai vieniši.

100 šimtmečiui skirtų vėliavėlių ir šventinių atvirukų su policininkų ranka užrašytais sveikinimais policijos pareigūnai išdalins Šiaulių miesto ir rajono, Pakruojo, Raseinių, Radviliškio ir Joniškio rajonų gyventojams – vienišiems seneliams, vienkiemiuose gyvenančioms šeimoms, nedidelių kaimų gyventojams.

Prie akcijos kviečiame prisijungti visus gyventojus ir pasveikinti vieniems kitus. Galbūt darželinukai nupiešę po piešinį pasveikins bibliotekos darbuotojus, o geras kaimynas šalia gyvenantį senolį pradžiugins savo keptu pyragu. Tai užfiksuokite nuotraukose ir siųskite mums. Aktyviausius apdovanosime!

Nuotraukų laukiame paštu ausra.kuchareve@policija.lt iki vasario 15 d. Jas talpinsime savo Facebook paskyroje https://www.facebook.com/siauliu.apskrities.policija