“Polifonijos” salėje – „Libertango“, Nelės Savičenko skaitomi meilės sonetai, Arkadijaus Gotesmano muzika

Vasario 1d. 18:00 val. „Libertango“ – G.Gershvin ir A.Piazzolla kūriniai

Vasario 1-ąją, Šiaulių koncertų salė „Polifonija“ atidaro 2018 metų koncertų ciklą – „Kultūra pro atvirą langą“.
Atidarymo koncertas – „LIBERTANGO“ – G. Gershwin ir A. Piazzolla kūriniai.  Programą atliks solistas Jonas Sakalauskas ir akordeonistas Laimonas Salijus.

Dainininko Jono Sakalausko ir jaunosios kartos akordeonisto Laimono Salijaus parengtoje koncertinėje programoje skambės George’o Gershwin’o dainos iš operų, miuziklų ir kino filmų bei Astor’o Piazzolla’os instrumentiniai kūriniai pritaikyti akordeonui. Koncertinėje programoje susitiks Argentinos ir Amerikos muzikos skambesys, dviejų XX a. kompozitorių klasikų kūryba. Dažniausiai G. Gershwin’o dainos atliekamos pritariant fortepijonui, džiazo grupei, simfoniniam orkestrui, tačiau šį syki skambės neįprastas šiai muzikai akordeono tembras. Būtent akordeonas ir sujungs argentinietiško tango skambesį ir amerikietiškas, jau džiazo standartais tapusias, sentimentalias melodijas.

Bilietų kaina 10 ir 8 € (nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems pateikus pažymėjimą).
Bilietus galite įsigyti Polifonijos kasoje (Aušros al. 15) ir visose Ticket Market kasose (internetu: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/libertango-gershwin-piazzola-muzikos-koncertas-polifonijos-sale-bilietai)
Bilietų rezervacija telefonu: (8 41) 52 11 60

******************************************************************

Vasario 14d. 18:00 val. Meilės sonetai

Vasario 14-oji – šv. Valentino diena. Pasak legendos, šią dieną buvo nukankintas Romos vyskupas Valentinas, kuris, nors ir slaptai, bet atliepdamas jaunų žmonių norą kurti šeimą, juos sutuokdavo. Tai – išskirtinė diena, kurią galime skirti savo mylimiesiems.

Meilės sonetų vakaras – šilta ir su meile paruošta programa, norintiems jaukiai praleisti vakarą su savo šeima ar mylimaisiais. Programoje išgirsime aktorės Nelė Savičenko skaitomas eiles, kurioms pritars džiazo virtuozo Petro Vyšniausko ir perkusininko Arkadijaus Gotesmano atliekama muzika.

Bilietų kaina 8 ir 6 € (nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems pateikus pažymėjimą).
Bilietus galite įsigyti Polifonijos kasoje (Aušros al. 15) ir visose Ticket Market kasose (https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/meiles-sonetai-polifonijos-sale-bilietai)
Bilietų rezervacija telefonu: (8 41) 52 11 60

Šaltinis: null