Pradėtos eksploatuoti naujai įrengtos pusiau požeminių konteinerių aikštelės

Šiaulių mieste pradėtos eksploatuoti 4 naujai įrengtos pusiau požeminių konteinerių aikštelės šiais adresais: M. K. Čiurlionio g. 33 ir 35, Birutės g. 39, A. J. Greimo g. 92. Pusiau požeminių konteinerių aikštelėse yra įrengti konteineriai, skirti popieriui ir kartonui, plastikui ir metalui, stiklui bei mišrioms komunalinėms atliekoms.

Pagal projektą „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“ iš viso turi būti įrengta 300 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelių. Pagal pirminę sutartį buvo įrengtos ir šiuo metu eksploatuojamos 96 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelės, pagal esamą sutartį yra įrengtos ir eksploatuojamos 4 iš 204 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelės. Šiaulių miesto savivaldybės administracija, kartu su VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centru tikisi, kad projektas vyks sklandžiai ir bus įgyvendintas laiku, t.  y., iki 2023 m. rugsėjo 1 d.

Numatytas pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietas galite matyti šiame žemėlapyje: https://maps.siauliai.lt/portal/apps/webappviewer/index.html?id=d44336cfdb914f16bf1395a94571ae87

Sąrašą galite rasti čia

Atkreipiame dėmesį, kad numatytos pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietos yra preliminarios ir projektavimo metu gali keistis, atsižvelgiant į požemines komunikacijas (dujotiekio, šilumos, elektros, vandentiekio, nuotekų ir ryšių tinklų), jų apsaugos zonas ir kt.

Suprojektuotų pusiau požeminių konteinerių aikštelių projektiniai sprendiniai yra viešinami VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro ir Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainėse, todėl prašome sekti tokią informaciją ir turint objektyvių pastabų, jas teikti apačioje nurodytais el. pašto adresais:

  1. https://siauliai.lt/lt/news/view/siauliuose-prasidejo-naujas-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-projektavimo-etapas
  2. https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste

Kilus klausimams arba turint objektyvių pastabų numatytoms pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietoms, prašome kreiptis į:

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: