Respublikinė Šiaulių ligoninė pagaliau turi direktorių

Šiaulių miesto meras ir Savivaldybės administracijos vadovas pirmadienį iš pat ryto pasveikino naująjį Respublikinės Šiaulių ligoninės generalinį direktorių. Miesto vadovai linkėjo sėkmės organizuojant sklandžią didžiausios regiono sveikatos įstaigos veiklą, užtikrinant kokybiškas sveikatos paslaugas viso krašto gyventojams.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pirmadienio rytą aplankė pareigas pradėjusį eiti Respublikinės Šiaulių ligoninės generalinį direktorių Remigijų Mažeiką.

„Permainos ateina į daugelį gyvenimo sričių – politiką, kultūrą, sportą, taip pat ir į sveikatos sritį. Linkiu, kad šie pokyčiai Respublikinei Šiaulių ligoninei atneštų naują pozityvų požiūrį, užtikrintumą, patikimumą, skaidrumą ir kaip vienam didžiausių regiono darbdavių, ir kaip moderniam Šiaurės Lietuvos sveikatos paslaugų centrui, kurio veikla labai svarbi viso krašto žmonėms. Stiprybės, didžiulio pasitikėjimo, puikios komandos ir kuo geriausios sėkmės“, – linkėjo Šiaulių meras Artūras Visockas.

Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovo konkursą laimėjęs Remigijus Mažeika pastaruoju metu ėjo Šiaulių teritorinės ligonių kasos vadovo pareigas.

Savo karjerą R. Mažeika pradėjo Tauragės centrinėje ligoninėje kaip terapeutas, o vėliau tapo Tauragės rajono centrinės ligoninės poliklinikos terapinio skyriaus vedėju. Turi ilgametės vadovavimo patirties, anksčiau ėjo Tauragės teritorinės ligonių kasos direktoriaus pareigas, o iki šiol vadovavo Šiaulių teritorinei ligonių kasai.
Kauno medicinos institute R. Mažeika įgijo gydytojo kvalifikaciją, o internatūros Vilniaus II ligoninėje metu – gydytojo terapeuto specialybę. Taip pat Kauno medicinos universitete įgijo visuomenės sveikatos vadybos ir biomedicinos magistro laipsnius.
Respublikinė Šiaulių ligoninė yra viena didžiausių šalyje, organizuojanti ir teikianti asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Pripažinta moderniausiu Šiaurės Lietuvos sveikatos paslaugų centru, kuriame įsikūrę 18 padalinių, 4 klinikos ir 3 centrai, dirba daugiau nei 2500 darbuotojų, o paslaugų kokybę užtikrina ISO vadybos sistema.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija