Saugaus eismo renginys ,,Žalioji gatvė” Dainų progimnazijoje

Progimnazijos pirmokai rugsėjo-spalio mėnesį lankėsi Šiaulių moksleivių namų vaikų klubo „Kibirkštis“  organizuojamuose užsiėmimuose, mokėsi pagrindinių  saugaus elgesio kelyje taisyklių,  tobulino savo gebėjimus saugiai elgtis gatvėse ir keliuose.

Lapkričio 9 d. pirmokai, pasipuošę atšvaitukais, šviesą atspindinčiomis liemenėmis, iškilmingai kartu su mokytojomis įžygiavo į progimnazijos aktų salę. Būrelio ,,Šviesoforiukai“  nariai, vadovaujami mokytojos Irenos Povilauskienės, pristatė nuotaikingą programėlę apie atšvaitus.

Moksleivių namų vaikų klubo ,,Kibirkštis“ saugaus eismo kabineto vedėja Solveiga Bugienė pirmokus pakvietė sudalyvauti mini viktorinoje apie saugų eismą.  Už teisingai atsakytus klausimus pirmokai buvo apdovanoti skirtukais knygoms su saugaus elgesio kelyje taisyklėmis.

O kiek džiaugsmo buvo, kai salėje netikėtai pasirodė visų vaikų geriausias draugas ir policijos pareigūnų padėjėjas šuo Amsis. Jis taip pat buvo paruošęs keletą klausimų pirmokams. Vaikams  buvo labai  smalsu ir įdomu klausytis draugo Amsiaus pamokymų kaip reikia saugiai elgtis.

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Donatas Verkys drauge su pirmokais aptarė, kur galima važinėti dviračiu, ką turi turėti dviratininkai, kur pereiti gatvę… ir 113 pirmokų įteikė pažymėjimus ,,Žalioji gatvė“  palinkėdamas saugiai ir atsakingai elgtis gatvėje.

Tikimės, kad kalbėdami apie saugų eismą nuo mažens, dalyvaudami praktiniuose užsiėmimuose išugdysime drausmingus eismo dalyvius.

 

 Informaciją parengė  saugaus eismo būrelio ,,Šviesoforiukai”  vadovė Irena Povilauskienė