Saulės mieste vyks Europos jaunimo savaitė

Gegužės 1-5 d. didžiausas jaunimo FEST Šiauliuose.
4 dienos – 4 iššūkiai – šimtai jaunų žmonių!

Gegužės 1 d. EJS FEST`17 atidarymas Fotografijos muziejaus terasoje.Programa:
17:00-18:30 – Diskusija su 5 pranešėjais (apie jauno žmogaus iššūkius, medijas, kritinį mąstymą, solidarumą)
18:30 – 19:30 – Pasaulio kavinė „Idėja+“ ( renkama geriausia idėja sprendžianti jaunų žmonių socialines problemas. Laimėtojas keliauja į nacionalinį etapą Vilniuje.)
19:30 – 20:30 – Muzikinis vakaras su jaunaisiais atlikėjais.

Gegužės 2 d. 17:00 ĖJIMAS bulvaru 1000 judesių: POJŪČIAI SOLIDARUMAS DIZAINAS. Iššūkis – kartu su įvairiomis socialinėmis grupėmis susikabinus su pažįstamais ir nepažįstamais solidariai nueiti 1000 žingsnių – judesių. Paskleisti žinutę, kad galime būti vieninga ir solidari bendruomenė ir atkreipti dėmesį į savo pojūčius, savęs pažinimo ir kūrybos svarbą.
Atidarome Dizaino savaitę 2017 su Joga ir Caif Cafe arbata, dovanomis.
Ėjimo maršrutas: Šiaulių viešbutis – Buvęs Baltijos restoranas.

Gegužės 4 d. 18:00 – Pietinio Kronikos gyvai: Pasivaikščiojimai po pietinį su Kmita.

Gegužės 5 d. 19:00 – 22:00 EJS FEST`17 PIKNIKAS uždarymas. EJS jaunimo piknikas su muzikine grupe COLOURS OF BUBBLES.
19:00-21:00- Jaunimo organizacijų, neformalių jaunimo grupių ineteraktyvios erdvės kūrimas prie FOX spoto, 3 motyvacinės kalbos, gyvoji biblioteka, lindy hop šokiai, kepinių stalas, jaunimo organizacijų kepsininės, skautiškos duonelės ragavimas.
21:00-22:00 – Colours of Bubbles koncertas.

Susisiek: siauliai@eurodesk.lt

*Europos jaunimo savaitės metu visoje Europoje vyksta įvairaus masto renginiai, susiję su savaitės tema – jaunų žmonių solidarumas.
Europos jaunimo savaitė (EJS) vyksta nuo 2003 m. kas 18 mėn. pagal struktūrinio dialogo ir pirmininkaujančių Europos Sąjungos Tarybai valstybių ciklus. Europos jaunimo savaitė prisideda prie Europos jaunimo strategijos prioritetų įgyvendinimo ir yra integrali struktūrinio dialogo dalis.
Struktūriniu dialogu vadinamos jaunų žmonių ir už jaunimo politiką atsakingų asmenų (visais lygmenimis) diskusijos pasirinkta tema, siekiant politiniams sprendimams priimti reikalingų rezultatų. Diskusijos yra struktūruotos temų ir laiko prasme.

Šaltinis: null