Savaitgalį vyks Saugaus eismo diena

Jau dešimtmetį Lietuvoje minima Saugaus eismo diena tapo tradicine ir laukiama daugelyje šalies miestų. Šią dieną rengiamos įvairios akcijos, gyventojams primenama apie elgesį keliuose, supažindinama su pasikeitusiomis Kelių eismo taisyklėmis.

Šiais metais renginys „Saugus eismas 2016“ vyks šeštadienį (balandžio 9 d. 10.30 val.) Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodrome ( Šiaulių rajonas, Katiliškių k. 3). Navigacijos koordinatės: Š 55.98552, R 23.01838 (WGS).

Kiekvienas eismo dalyvis kelyje turi galvoti ne tik apie save, tačiau ir apie kitus – elgtis pagarbiai, jausti atsakomybę už savo veiksmus. Todėl visiems renginio dalyviams VŠĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro darbuotojai suteiks galimybę pasitikrinti Kelių eismo taisykles – norintieji galės spręsti KET testus. Bus galima apžiūrėti Šiaulių darbo rinkos mokymo centro mokomuosius automobilius, o apie naujausius pakeitimus daugiau papasakos Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Gyventojai galės apžiūrėti tarnybinį policijos automobilį su specialia įranga, saugaus kelio linkės policijos kapelionas Tomas Reinys, o su mažiausiais šventės dalyviais bendraus policijos bičiulis Amsis.

VĮ „Šiaulių regiono keliai“ eksponuos kelio darbams skirtus automobilius. Drąsiausieji bus kviečiami įvertinti saugos diržų svarbą verčiantis automobiliui. Tam bus skirtas specialus įrenginys.

VĮ „Regitra“ pristatys automobilį, kuriuo egzaminuojami B kat. vairuotojo pažymėjimą norintys įsigyti asmenys. Egzaminuotojai konsultuos egzaminų laikymo laikymo, vairuotojų pažymėjimų išdavimo, keitimo klausimais.

Krašto apsaugos savanoriai teiks informaciją apie šaukimą į privalomąją karinę tarnybą.

„Saugaus eismo 2016“ šventėje koncertuos studentų muzikos grupės „Studijozai“ ir „Saulės SMS“. Visi bus vaišinami kareiviška koše ir arbata.

Katiliškių kaimą pasieksite važiuodami keliu Šiauliai – Kuršėnai. Ties pirmąja sankryža į Kuršėnus, atvykstančius į renginį pasitiks Šiaulių darbo rinkos mokymo centro automobilis.