Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ryzenina/domains/siauliugidas.lt/public_html/wp-content/themes/colormag/functions.php on line 74
Savaitgalio afiša - aludarių festivalis, ekskursijos, kačių paroda ir sugrįžęs teatras - Šiaulių gidas

Savaitgalio afiša – aludarių festivalis, ekskursijos, kačių paroda ir sugrįžęs teatras

PENKTADIENIS

17 val. ant prekybos centro „Saulės miestas“ stogo – Saulės terasoje cirko programa, o 18.30 val. laukia X faktoriaus finalistų programa su 120, Juste, Monika ir Alen Chicco!

18.30 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje 88-ojo sezono atidarymo vakaras su grupe „Church on Wheels“.
Grupės pagrindą sudaro teatro aktoriai Severinas Norgaila, Aidas Matutis ir režisierius Paulius Ignatavičius. Muziką su teatrališku atlikimu originaliai derinantys „Church on Wheels“ paperka savo muzikiniu išradingumu, nuoširdumu ir ironišku požiūriu į šiandienos socialinę tikrovę. Visada tik gyvai grojantys „Church on Wheels“ atliks žinomus ir savo kūrybos kūrinius, suteikdami jiems išskirtinio šarmo. Savo muzikinį stilių grupės nariai įvardina kaip linksmą punk rock’ą ir žada tikrai nenuobodų, muzikalų ir teatrališką penktadienio vakarą. Renginys NEMOKAMAS.

18 val. ekskursija po Šiaulius autobusu „Tris kartus apie Šiaulius“.
Netradicinė ekskursija senųjų tradicijų keliu. Kiek istorijų gali suktis apie senuosius piliakalnius, kas senovėje dardėjo Šiaulių link? Ekskursijos kulminacija – susipažinimas su bitėmis ir aviliu iš labai arti. Neatskleisime visų kelionės paslapčių, tik pakviesime leistis šiuo maršrutu kartu.
Gidas Saulius Stasiūnas lauks prie išmintingosios “Lapės”, Talkšos ežero pakrantėje.
Bilieto kaina 11 Eur. Ekskursijos trukmė 4 val.
Rekomenduojame pasiimti žibintuvėlį.
Reikalinga išankstinė registracija el.paštu tic@siauliai.lt arba tel. (841)523 110.

VISĄ SAVAITGALĮ Pakruojo dvare gastronomų ir aludarių festivalis Bumbulinės. Programoje kepta bebriena lėkštėje, lietuviško, latviško ir belgiško alaus skoniai bei jungtinis orkestras su 300 muzikantų ir dar žmonų nešimo varžybos. Visa programa čia.

 

ŠEŠTADIENIS

10 val. akcija „Laisvė dviračiui“.
Akcija startuoja nuo Dviračių muziejaus ir jau eilę metų finišuoja Šiaulių Prekybos ir laisvalaikio centro „Tižė“ aikštelėje. Ši akcija skirta ne tik važiuojantiems dviračiais, bet ir mažiesiems kurie PLC „Tilžė“ aikštelėje dalyvauja piešinių ant asfalto konkurse.

15 val. ekskursija „Amžinieji Šiauliai“.
Gidas Aleksandras parodys, kuo garsus mūsų miestas ir kokių asociacijų su amžinybe galima rasti mūsų mieste. Eisime į pasimatymą prie Gaidžio, surasime didžiausią herbą Lietuvoje, pasiklausysime murkiančių katinų simfonijos, sužinosime, kur yra seniausia vaistinė, užsuksime į Prisikėlimo aikštę, susitiksime su katedros angelais, pasitiksime Auksinį berniuką ir paglostysime milžinę lapę.
Ekskursijos maršrutas: Turizmo informacijos centras – Šiaulių bulvaras-Prisikėlimo aikštė-Saulės laikrodžio aištė-Talkšos ežero pakrantė.
Gidas Aleksandras Jurevič lauks prie Turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 213.
Bilieto kaina 3 Eur

18 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Rudens istorija“. Tai atviras pasakojimas apie artimo žmogaus meilės, supratimo ir atjautos ilgesį. Spektaklis sukurtas pagal populiarią italų dramaturgo Aldo Nicolaj pjesę „Geležiniai žmonės“. Plačiau čia.

 

ŠEŠTADIENĮ ir SEKMADIENĮ prekybos centre „Bruklinas“ vyks Kačių paroda.
Programa
Šeštadienį, rugsėjo 15 d.
10:00 Parodos pradžia
10:00-11:00 Britų šou
11:00-13:00 Suaugusių kačių pasirodymas
13:00-15:00 Kačiukų pasirodymas
15:00-16:00 Ilgaplaukių kačių šou
18:30-19:30 Geriausių kačių rinkimai
19:30-19:45 Geriausios pirmos parodos dienos katės rinkimas

Sekmadienį, rugsėjo 16 d.
09:00 Parodos pradžia
09:00-11:00 Trumpaplaukių kačių šou
11:00-13:00 Kačiukų pasirodymas
13:00-15:00 Suaugusių kačių pasirodymas
15:00-16:00 Mieliausio kačiuko šou
17:00-18:00 Geriausių kačių rinkimai
18:00-18:15 Geriausios antros parodos dienos katės rinkimas, Geriausios parodos katės rinkimas
Renginys nemokamas!

 

SEKMADIENIS

12 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis vaikams „Tegyvuoja Lambertas!“
Kas nutiktų jei visi ištarti žodžiai imtų pildytis, o sugalvoti norai taptų realybe? Būtent taip nutiko baronui Lambertui, senutėliui turtuoliui, ieškojusiam amžinojo gyvenimo recepto. Nugirdęs dykumos išminčiaus žodžius, kad „žmogus, kurio vardas minimas, išlieka gyvas “, Lambertas liepia savo pavaldiniams nuolat kartoti jo vardą: Lambertas, Lambertas, Lambertas… Ir iš tiesų, baronas atjaunėja – iš šimtamečio senuko pavirsta stipriu ir žaviu jaunuoliu. Tačiau paaiškėja, kad tobulai paraidžiui išsipildžiusi svajonė į Lamberto gyvenimą įneša daugiau sumaišties, painiavos ir nesusipratimų, nei amžinos laimės ir džiaugsmo. Plačiau čia.

17 val. Šiaulių koncertų salės „Saulė“ Vitražų salėje koncertas „Dvi šimtmečio legendos“ – Nacionalinės premijos laureatai, kompozitoriai Anatolijus Šenderovas ir Viačeslavas Ganelinas. Koncerte dalyvaus Valstybės kultūros ir meno premijos laureatas fortepijoninis trio „FortVio“ ir kvartetas „Rela(X). Skambės abiejų kompozitorių geriausi kūriniai. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Visu greičiu atgal!“.
Tai graudžiai komiška istorija apie dviejų seserų Anetės (60 m.) ir Bernadetės (55 m.) kelionę, ieškant prieš 25-erius metus mirusio tėvo kapo.  Plačiau čia.

 

Šaltinis: null