AktualuKultūra

Savaitgalio renginiai – į svečius kviečia ugniagesiai, įspūdingas festivalis amfiteatre ir bėgimas su kliūtimis

Penktadienis

18 val. Šiaulių centrinio parko estradoje Festivalis SUN FEST’23 kartu su Kastyčiu Kerbedžiu, repo grupe „8 kambarys“ ir pasaulinio lygio žvaigžde – MINELLI. Įdomios veiklos čia turės ir maži ir dideli: festivalyje veiks vaikų zona, išalkusiems festivaliautojams – maisto zona, o taip pat ir atskira V.I.P zona, iš kurios scena matysis kaip ant delno. Plačiau čia.

18 val. Prisikėlimo aikštėje vyks Agrio Danilevičiaus šokių mokyklos „Dzirnas“ ir muzikos grupės „Sugar sugar band“ šokio spektaklis „Rok un Rulle. LV“.

20 val. spektaklis-kelionė autobusu „Pakeliui“. Plačiau čia.

Šeštadienis

10 – 12 val. ugniagesiai – gelbėtojai atveria duris lankytojams ir kviečia į susitikimus. Vaikai su tėveliais gali apsilankyti miesto centre prie savivaldybės – Gaisrininkų g. 3; J. Basanavičiaus g. 89 arba Zokniuose, Lakūnų g. 2,

12 val. prie „Geležinės lapės“ startuos „OCR Lietuva-Ekstremalus bėgimas“ varžybos. Profesionalų laukia maždaug 6 km trąsa su daugiau nei 20 įvairiausių kliūčių. 13 val. bus duotas startas mėgėjams. Čia laukiami visi, norintys išbandyti savo jėgas, ar tiesiog pažinti OCR sportą. Priešingai negu profesionalų varžybose, mėgėjai galės finišuoti net ir neįveikę vienos ar keleto kliūčių ir taip gauti medalį. 13.30 val. prasidės nemokamas moksleivių bėgimas. Jiems taip pat nėra būtina įveikti visas kliūtis, bet bus bėgama ta pačia trasa. 14.30 val. prasidės nemokamas bėgimas vaikams. Jiems bus paruošta speciali trasa, garantuosianti neišdildomus įspūdžius. Trasa bus skirta vaikams nuo 5 metų, bet jei juos lydės tėveliai, tai amžius nebus ribojamas. Plačiau čia.

 12 val. Šiaulių kultūros centro Didžiojoje koncertų salėje vyks XVI tarptautinio šokio festivalio-konkurso „Aušrinė žvaigždė“ baigiamasis koncertas.

18 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis „Remyga“. Plačiau čia.

Šeštadienį ir sekmadienį Šiaulių „Aleksandrijos“ moto trasoje vyks Europos motokroso čempionato varžybos tarp pajėgiausių EMX moterų, EMX65 ir EMX85 klasių dalyvių. Sekmadienį žiūrovų laukia ypatingas reginys – adrenalino kupinas profesionalių motoakrobatų iš Vokietijos ir Suomijos pasirodymas. Net neabejojame, kad jų atliekami „salto“ ir kiti moto triukai.

Sekmadienis

Paskutinį mėnesio sekmadienį, 11–17 val. Šiaulių „Aušros“ muziejaus padalinių lankymas yra nemokamas: Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus, Fotografijos muziejaus, Šiaulių istorijos muziejaus, Venclauskių namų-muziejaus, Žaliūkių malūnininko sodybos-muziejaus, Dviračių muziejaus, Radijo ir televizijos muziejaus.

12 val. Valstybianiame Šiaulių dramos teatre spektaklis vaikams “Blusyno pasakojimai”. Plačiau čia.

17 val. Šiaulių kultūros centro pramogų salėje „Maksas“ (Aušros al. 31) šokių vakaro metu šokėjus linksmai praleisti laiką kvies Algimantas Butnorius.

20 val. spektaklis-kelionė autobusu „Pakeliui“. Plačiau čia.


Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai