Savaitgalio renginiai – šventė vaikams ir visai šeimai su lėktuvais, K. Kerbedžio koncertu ir edukacijomis

Penktadienis

15 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Didžiojoje skaitykloje (III a.) laukiame visų, kuriems rūpi psichikos sveikata.

Visoje Lietuvoje vykstančia iniciatyva, kurios šūkis – „Žvelk giliau“, siekiama mažinti su psichikos sveikata susijusią stigmą Lietuvoje. Net vienas iš keturių žmonių mūsų šalyje kasmet patiria psichikos sveikatos sunkumų, o kartu ir su tuo susijusią izoliaciją bei gėdą. Tai yra blogiau nei patys psichikos sveikatos sunkumai.
Ši iniciatyva kviečia visuomenės narius, turinčius psichikos sveikatos sunkumų, ar tokią patirtį išgyvenusius artimuosius tapti psichikos sveikatos ambasadoriais ir savo patirtimi dalintis su visuomene.

19 val. ekskursija “1863 – 1864 m. Nepamirštas sukilimas. Šiauliai”. Gidas lauks prie Sukilėlių kalnelio. Nemokamai.,

Šeštadienis

14 val. III-ioji Dargaičių vasaros šventė “Pakilk ligi dangaus!”.
Nuo 14 val. lauks visi zoologijos sodo gyventojai, tačiau net ir trys batutai, animatoriai bei puiki LAUROS REMEIKIENĖS IR LAUROS STUDIJOS koncertinė programa vaikams!
Nuo 16 val. kelsime akis ligi dangaus! Nes padangėje išvysime įspūdingą oro šou, nuo kurios nei vienas negalėsime atitraukti akių! Paruošėme Jums galimybę oro transporto priemones apžiūrėti ir iš arčiau – tad šventės metu nepraleiskite progos apžiūrėti LĖKTUVŲ EKSPOZICIJOS! Visi švenės dalyviai turės progą ne tik apžiūrėti, pamatyti ir išgirsti, tačiau ir išbandyti! Vidiniame mūsų kiemelyje Jūsų lauks SENŲJŲ AMATŲ EDUKACIJOS, o visos šventės metu vyks APŽVALGINIAI SKRYDŽIAI! Na, o vakare, nuo 18:30 val. Jūsų lauks nepakartojamas koncertas, kuriame savo dainas dovanos:
GRUPĖ 2: KAROLIS IR DONATAS
KASTYTIS KERBEDIS
N PUPYTĖS (OKSANA PIKUL IR MONIKA KVIETKUTĖ).Šventės vedėjas SAKALAS UŽDAVINYS!

14 val. ekskursija į Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros bokštą. Gidė lauks katedros šventoriuje.

Sekmadienis

17 val. Šiaulių miesto centrinio parko estradoje (Žemaitės g. 70B) vyks Gegužinė. Šventišką pakilią nuotaiką kurs Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga), solistai Romualdas Juzukonis, Virginijus Barzinskis ir Marija Kacilevičiūtė.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: