Savaitgalio renginiai – „Vairo“ koncertas ir Laisvės laužai, susitikimas su Ukrainos kariais iš fronto ir premjera teatre

PENKTADIENIS

Sausio 13-osios renginiai
17 val.  Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje šv. Mišios už žuvusius Laisvės gynėjus.

18 val. skvere prie miesto savivaldybės šventinis Laisvės gynėjų dienos renginys ir atminimo laužai
Dalyvauja grupė „Vairas“ ir Šiaulių „Juventos“ progimnazijos jaunučių choras „Pelėdžiukai“. Renginyje  Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė vaišins arbata. Plačiau čia.

17.30 val. ir 20 val. premjera Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis „Found found found“.
„Found found found“ – režisieriaus Nauberto Jasinsko spektaklis, gimęs iš bendro laiko su kūrybine komanda, praleisto kartu tyrinėjant Jono Meko fenomeną, apmąstant, skaitant, žiūrint jo kūrinius, patiriant jį per jo draugus, jo geografiją ir kasdienybės filosofiją. Kūrybinės komandos tikslas – ne reprezentuoti Meko asmenybę ir idėjas, bet įsigyventi į jo žvilgsnį, mėginti užčiuopti jo pulsą ir iš šios būsenos kurti savitą pasaulį. Plačiau čia.

ŠEŠTADIENIS

18 val. Šiaulių kultūros centre Premjera! Komedija „Tobulos žmonos“.
Komedija apie dvi tobulas žmonas ir vieną netobulą vyrą, kuris tarp jų pasiklydo. Ji (Vitalija Mockevičiūtė) ir Jis (Andrius Bialobžeskis) nugyveno daugybę metų tobuloje santuokoje ir regis viskas buvo gerai, bet santuoką ėmė griauti rutina. Tas pats darbas, tie patys namai, tokios pačios vakarienės, tokie patys pusryčiai, tie patys pokalbiai per tiek metų tapo pilki ir nuobodūs. Plačiau čia.

18 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis „Revizorius“. Plačiau čia.

SEKMADIENIS

12 val. Susitikimas su Ukrainos kariais iš fronto Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje (II a.). Susitikimo metu galėsite pabendrauti su kariais, išgirsti naujienas iš pirmų lūpų bei palinkėti stiprybės fronte. Renginys nemokamas.

12 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis 5 – 10 metų vaikams „Didelė lietuviška pasaka“. Plačiau čia.

17 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis „Rudens istorija”. Plačiau čia.

17 val. Šiaulių kultūros centre Mariaus Jampolskio ir Irūnos koncertas „Kai metai baigias“. Plačiau čia.

R. Parafinavičiaus nuotr.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: