Savaitgalio renginių kalendorius – vokiškas kinas, Verbų sekmadieni, Starošaitės koncertas ir „Kitas kampas“

PENKTADIENIS

Susiliejimai116 val. Fotografės Ingridos Mockutės-Pocienės aktų fotografijų paroda „Susiliejimai“. Renginys Fotografijos muziejuje.  Daugiau čia.

18 val. Irenos Starošaitės gyvo garso koncertas kocertų salėje „Saulė“. Daugiau čia.

18 val. komedija „Vyras po padu“ Šiaulių kultūros centre. Sena meilė nerūdija. Be to, ji yra dar ir akla. Visiškai akla! Todėl atleidžia viską. Teatro komedijų meistro Miro Gavrano pjesė pasakoja apie tokią meilę, kurios neįveikė nei pilka kasdienybė, nei  visuomenės pasmerkimas, nei išdavystė. Daugiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre gero humoro dozė improvizacijoje „Kitas kampas“.
GERO HUMORO DOZĖ gerbėjus stebins žaismingumu, spontaniškumu, netikėtumu ir privers verkti… juoko ašaromis! Improvizacijų šou aktoriai niekada nėra pasiruošę iš anksto, todėl visada yra pasiryžę scenoje įgyvendinti pačius netikėčiausius žiūrovų pasiūlymus ir net improvizuoti kartu su jais. Daugiau čia.

20 val. K. Jablonskio ir grupės koncertas „Juonio pastuogėje“.

Vokiško kino dienos Chaimo Frenkelio viloje:vokisko kino dienos (1)

17.30 val. filmas „Efektingas performansas“.

„Efektingas performansas“ pasakoja apie du brolius – Danielį ir Rudį. Danielis – balta varna šeimoje. Padėtis gali pasikeisti, kai brolis Rudis pasiūlo Danieliui darbą. Tėvo nuomonė apie Danielį vis prastesnė, tuomet Rudis pasisiūlo nesavanaudiškai padėti. Jis parodo darbo pasiūlymą – tapęs savotišku korepetitoriumi Danielis mokytų darbuotoją Norą retorikos ir savikliovos. Bet labai greit paaiškėja, kad mokymas čia – tik antraeilis dalykas.

19:15 val. filmas „Dievų dovana“.

Netekusi darbo Ulmo miesto teatre aktorė Ana praktiškai praranda viską. Darbo birža 36-erių menininkei neturi ko pasiūlyti. Bet teatrą labai mėgstančiai darbuotojai kyla mintis: Ana su grupe beviltiškai ilgai darbo nerandančių bedarbių statys „Antigonę“ – už šią privalomą kvalifikacijos kėlimo veiklą mokytoja Ana, suprantama, gaus atlyginimą. Iš pradžių Anai tai visai neįdomu, mat ji netiki, kad galima išties ką nors nuveikti su būriu „nevykėlių“. Tuo didesnė jos nuostaba, kai iš pradžių skeptiškiems dalyviams tas „kvalifikacijos kėlimas“ ima vis labiau patikti.

Parodos plakatasŠEŠTADIENIS

13 val. Šiaulių krašto tautodailės parodos „Tautodailės paveldas ir gyvoji tradicija“ atidarymas Šiaulių dailės galerijoje. Daugiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Duonkepio žmona“. Daugiau čia.

20 val. grupės „Bonus“ koncertas „Juonio pastuogėje“.

Vokiško kino dienos Chaimo Frenkelio viloje:

15:30 val. filmas „Vienas iš mūsų“.

2009 m. policija nušovė 14-metį paauglį, naktį įsilaužusį į prekybos centrą Kremso priemiestyje. Įkvėptas šios tikros istorijos filmas nagrinėja, kaip paaugliai jaučia ir suvokia gyvenimą, kaip tai formuoja vartojimas ir bejėgiškas maištavimas. 14-metis Julianas ir jo bičiulis Markas ima konfliktuoti su prisitaikėlišku sąstingiu, rikiuojančiu suaugusiųjų gyvenimą. Konfliktas baigiasi netikėta tragedija.

17:.30 val. „Slydimas“.

Robertas nori pradėti naują gyvenimą. Per nepasotinamą kvaitinančio greičio siekimą jis atsidūrė kalėjime. Atsėdėjęs bausmę tvirtai pasiryžo nebekartoti praeities klaidų. Grįžęs į tėvų namus Robertas ima mokytis amato. Viskas klostosi gerai. Kol sutinka Alisą.

SEKMADIENIS

10 val. Šiaulių arenoje nemokama sekmadienio treniruotė – zumba su Jūrate Trafimoviene.

12 val. spektaklis vaikams „Mikė“. Daugiau čia.

13 val. popietė visai šeimai. Vaikų klubo – studijos „Nieko tokio“ „Juonio pastuogėje“. Daugiau čia.

zemes diena113 – 17 val. Žemės diena – Verbų sekmadienis.

15 val. Šiaulių kultūros centre nemokamas filmas „Neįtikėtina jaunojo išradėjo istorija“.

Šiaulių miesto Prisikėlimo aikštė

13:00 – 14:30  Verbų rišimo edukacinė veikla, kurią organizuoja ŠU Botanikos sodas.

Registracija į orientacines varžybas.

13:30 – 14:00  „Saulės“ pučiamųjų orkestro koncertas.

14:00 – 14:30  Pasaulinės Žemės dienos minėjimas. Iškilmingas Žemės dienos vėliavos pakėlimas. Kalbos. Verbų šventinimas.

Talkšos ežero pakrantė, prie Geležinės lapės

15:00 – 17:00   Orientacinės varžybos po Talkšos – Salduvės parką.

14:30 – 17:00   Įvairios veiklos: skautų žaidimai, senų skėčių surinkimo akcija, pasivėžinimas karieta su žirgu, vaišinimas arbata, šiaurietiško ėjimo treniruotė, aitvarų leidimas.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Ledi Makbet iš Mcensko apskrities“. Daugiau čia.

Šaltinis: null