Savaitgalio renginių kalendorius – labdaros renginys ir teatro 85-erių metų jubiliejus

PENKTADIENIS

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Valentinų diena“.
„Valentinų diena“ – tai garsios ir kadaise daug šurmulio sukėlusios M. Roščin‘o pjesės „Valentinas ir Valentina“ perdirbinys. Pirmuoju atveju jaunuolių meilės istorija užbaigiama daugtaškiu, o I. Vyrypajev‘as deda kabliataškį ir 2001 m. parašo istorijos tęsinį. Pasitelkęs šiuolaikinį požiūrį, dramaturgas polemizuoja su M. Roščinu apie vieną iš stipriausių žmogaus dvasios poreikių – meilę. Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja grupė „Bonus“.

*****************

ŠEŠTADIENIS

12 – 16 val. prekybos centre „Akropolis“ labdaros šeimos renginys „Tapk galiūnu“.
Bus galima aukoti Diušeno sindromu sergančių vaikų gydymui, klausytis nemokamo koncerto bei pramogauti. Tai ne tik kvietimas padėti, tačiau ir nuoširdi šventė, skatinanti laiką leisti drauge su šeima, pabėgti nuo darbų ir rutinos. Koncerte pasirodys daugybė talentingų bei unikalių grupių ir atlikėjų: koncerto mecenatas ir organizatorius Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“, dainininkės Lauros Remeikienės vaikų studija, grupė „Kitava“, Vaikų muzikos studija „Nieko tokio“, vaikų muzikos grupė „Svirplys“, grupė „A5“, renginio vedėjas ir sparčiai karjeros laiptais kylantis artistas Evaldas Vaikasas. Plačiau čia.

18 val. spektaklis „Duonkepio žmona“ Šiaulių dramos teatre.
Nedidelio kaimelio ramybę sudrumsčia netikėtas įvykis – iš miestelio duonkepio namų su jaunu piemeniu pabėga gražuolė žmona. Nusiminęs duonkepis pasineria į melancholiją ir nustoja kepti miestelio žmonėms duoną. Kurį laiką negavę kasdieninės duonos, kaimo žmonės nusprendžia žūtbūt duonkepiui grąžinti jo žmoną. Tai gražus ir kiek romantiškas pasakojimas apie atlaidumą ir meilę, stipresnę už pyktį ir nusivylimo kerštą. Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Crazy Crow“ koncertas.

*****************

SEKMADIENIS

18 val. Valstybinio Šiaulių dramos teatro 85-osios sukakties iškilmingas vakaras. Ta proga ištikimiausi lankytojai, scenos meno mylėtojai, draugai ir gerbėjai kviečiami į jubiliejui skirtą spektaklį “Vardan tos” (rež. Aidas Giniotis). Teatro foje bus atidaryta Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorių fotoportretų galerija (autorius – fotografas ir dizaineris Vilmantas Dambrauskas).

Spektaklis „Vardan tos…“.
Režisierius Aidas Giniotis sako, kad spektaklis bus gerokai kitoks, netgi drastiškas, truputį liūdnas, truputį šmaikštus. Jis bus skirtas suaugusiems, t.y. tinkamas asmenims nuo 14 metų. Plačiau čia.

Šaltinis: null