Savaitgalio renginių kalendorius – mieste mugė, rajone laukia gyvūnai

PENKTADIENIS

20 val. Šiaulių arenoje Premjera! Spektaklis – diskoteka “Pietinia kronikas. Originals on the stage”.
Po daugiau nei dvidešimt metų vėl galėsi pabazarint su normaliais gezais, čiolėm, fėjom, regbistais, menininkais, metalistais i policininkais! Da galėsi pašokt pagal gera muzikikę i prisimint senus – gerus – neramius laikus, kai baksas buvo Dievs.

21 val. „Jonio pastogėje“ groja Aurelija Čižauskaitė ir grupė BETS FM.

 

PENKTADIENĮ IR ŠEŠTADIENĮ 10 – 21 val. bulvare vyks mugė „Terbakrauskis“.
Smagūs užsiėmimai vaikams, veidukų piešimas, batutų pramogos, mašinėlės. Smaližius džiugins keptai vafliai, karštos spurgytės, ledai, keptos bulvytės; “Terbakrauskio” žaidimai, atrakcijos ir dovanos; Atkurtos Lietuvos šimtmečio proga drauge darysime paveikslą-milžiną; Paties tikriausio aliejaus spaudimo demonstracija; Tekstilinių lėlių edukacinė pramoga; Talentingi amatininkai ir menininkai su savo rankomis pagamintais kūriniais;
Šviežūs kepiniai, gardūs rūkytos mėsos gaminiai, žuvis ir kita. Scenoje prie Kaštonų alėjos penktadienį 16 val. koncertuos Andrius Alšauskas, šeštadienį 15 val. Romas Dabrauskas.

 

ŠEŠTADIENIS

10 val., 11.30 val. ir 16 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje Interaktyvus judesio spektaklis 0-3 metų vaikams „Vandeninis nuotykis“.
Tai įvairiapusį vaikų patyrimą žadinantis spektaklis, kuriame vienodai svarbūs tiek patys mažieji žiūrovai, tiek aktoriai, kurie nevaidina įprastų personažų, o tik paskatina mažylius kartu ieškoti ir atrasti, paliesti ir pajausti, stebėti ir dalyvauti.

20 val. Šiaulių arenoje Premjera! Spektaklis – diskoteka “Pietinia kronikas. Originals on the stage”.

21 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja grupė „Bonus“.

 

SEKMADIENIS

19 val. Šiaulių arenoje koncertuoja Leonidas Agutinas ir Anželika Varum.

 

Šeštadienį ir sekmadienį 11 – 17 val. netoli Šiaulių (pravažiavus Gruzdžius) Dargaičių kaime veikia mini Zoo, kuriame net 15 rūšių skirtingų gyvūnų – alpakos, lamos, kupranugaris, įvairių veislių avys, ožiukai, afrikiniai stručiai ir kiti draugiški gyvūnai. Daugelį gyvūnų galėsite ne tik paglostyti, bet ir pamaitinti. Mažyliams patiks pajodinėti poniu.
Kaina suaugusiems – 3 eurai, vaikams – eurai. Vaikams iki 3 metų – nemokamai.

Daugiau nuotraukų ir informacijos čia.

 

*****************************

Kiti renginiai

Gegužės 9 d. trečiadienį koncertų salėje „Saulė“ spektaklis PATS GERIAUSIAS ŠOU.
Šou metu bus unikaliai įgyvendinti geriausių pasaulyje komedijos meistrų pasirodymai, neįprastai skambės populiariausių dainų versijos, vyks iki ašarų juokingos improvizacijos ir efektingos parodijos. Scenoje išvysite geriausią madų šou, įspūdingus magijos triukus, aukšto lygio solinius ir kolektyvinius šokių pasirodymus bei nepripažintų talentų šou. Aktoriai pasirodys netikėtuose amplua, juoksis iš savęs ir vienas iš kito, barsis, jei tik to prireiks, apsinuogins, jei to pareikalaus publika, išpažins savo nuodėmes, jei jiems bus atleista, ir, svarbiausia, galų gale atskleis paslaptį, kaip jiems pavyko tapti pačiais geriausiais.BILIETAI ČIAKas jūsų laukia?– Tai, ko dar nesate matę;– Tai, kas gali priversti jus išeiti iš salės, jei nebūsite tam dar pasiruošę;– Daug nepamirštamų įspūdžių ir nevaldomo juoko. Plačiau čia.

Šaltinis: null