Savaitgalio renginių kalendorius – nemokami muziejai, kačių paroda ir Andriaus Kaniavos spektaklis šeimai

PENKTADIENIS

16.30 val. Chaimo Frenkelio viloje vieša paskaita „Pirmojo laužo pašnekesys: apie skautų idėją ir jos realizaciją Lietuvoje“. Viloje vyks skautininko skauto vyčio, filisterio Giedriaus Globio ir vyresniosios skautės Augustės Labenskytės vieša paskaita.

17.30 val. Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ Šiaulių kamerinio orkestro koncertas „Polifonijos“ kūrybinės veiklos 45-ties metų sukakties paminėjime „Senoji Lietuvos muzika“.

19 val. miuziklas „Paryžiaus katedra“.
Legendinis miuziklas „Paryžiaus katedra“ sugrįžta į didžiąsias Lietuvos scenas su naujais atlikėjais, kviesdamas pasimėgauti neblėstančio grožio meilės istorija. Nors miuziklas šalies scenose rodomas jau daugiau nei 10 metų, bet jį verta pamatyti ir išgirsti vėl ir vėl. Šiame užburiančiame miuzikle debiutuoja talentingos, žavios, charakteringos atlikėjos Miglė Pivoriūnaitė ir Gabrielė Bielskytė kuriančios Esmeraldos vaidmenį. Plačiau čia.

 

ŠEŠTADIENIS

12 val. ekskursija „Inteligentiški pasivaikščiojimai po tarpukario Šiaulius“.
Tarpukario Šiaulių dama savo pasakojimu perkels jus į kitokius Šiaulius. Pajusite tikrąjį inteligentijos gyvenimą, aplankysite senosiose Šiaulių krautuvėles, uźsuksite į kirpyklą, sužinosite ar didelę pinigų sumą išleisdavo damos ir džentelmenai išsiruošdami į pokylį.
O tapę tarpukario Šiaulių inteligentais, aplankysite kino teatrą “KAPITOL” ir fotoateljė pasidarysite retro stiliaus grupinę nuotrauką!
Gidė Kristina Jankauskienė. Ekskursijos pradžia prie skulptūros „Trys nykštukai“. Kaina 3 Eur

12 val. Žaliūkių mal9nininko sodyboje edukacija „Užgavėnių kaukės“. Artėjant Užgavėnėms, kviečiame visus, didelius ir mažus, kartu pasiruošti šaltos žiemos išvarymui ir ilgai laukto pavasario sutikimui: priminsime šios pagoniškos šventės tradicijas ir apeigas, išgirsite apie įvairius prietarus ir burtus bei sužinosite apie vieną pagrindinių šventės atributų – kaukes ir persirengėlius. Siūlome ne tik pasikalbėti apie paskutinę žiemos mėsiedo dieną, bet ir pasigaminti charakteringą kaukę (papjė mašė technika), kuri padėtų kuo greičiau išvaryti žiemą ir prisišaukti pavasarį.

18 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Bagadelnia“.
Tai aštuonios skirtingos, bet tarpusavyje labai susijusios istorijos iš vienų senelių globos namų. Aktoriai pasiūlys žiūrovams patiems išsirinkti, kokias istorijas jie norės pamatyti. „Bagadelnia“ pasakoja apie žmones, nugyvenusius skirtingus gyvenimus, turėjusius skirtingas patirtis ir likimus, bet galiausiai atsidūrusius viename bendrame taške.

19 val. Šiaulių arenoje Efim Šifrin koncertas su programa “Be pučiamųjų ir mušamųjų”.

19.30 val. Šiaulių arenos mažojoje salėje labdaringas Vienos pokylis.

20 val. orientacinės automobilių varžybos „Vieno Detektyvo Istorija. Įkalčiai“.
Kaina: 30 EUR/ekipažui iki renginio pradžios
Startas: 20:00 val.; apie vietą informuosime e-paštu
Registruotis: +370 657 45657 ir viktorija@questroom.lt, questroom.lt/auto
Finišas: 23 val.
MAŽIAUSIAI 10 VIETŲ bus apdovanotos remėjų prizais

Šeštadienį ir sekmadienį prekybos centre „Akropolis“ vyks tarptautinė kačių paroda.


SEKMADIENIS

11–17 val. NEMOKAMAS MUZIEJŲ LANKYMAS.
Kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį Šiaulių „Aušros“ muziejaus padalinių – Chaimo Frenkelio vilos, Fotografijos, Radijo ir televizijos, Dviračių muziejų, ŠAM Edukacijos centro, Žaliūkių malūnininko sodybos, Poeto Jovaro namo – ekspozicijas  bus galima apžiūrėti nemokamai.

12 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis šeimai „Pabėgimas iš Trepsės namų“.
Tai istorija apie mergaitę, kokių pilna mūsų pasaulyje. Užtenka jai treptelėti kojele ir mama tenkina kiekvieną jos norą. Daugiausia tokių norų mergaitei iš miuziklo, žinoma, kildavo žaislų parduotuvėje! Taigi, jos kambarys buvo pilnas žaislų, tik šeimininkė jų nemylėjo ir jais nesirūpino. Vieną dieną pamirštos ir apleistos lėlės susivienijo ir suorganizavo pabėgimą. Palikusios Trepsės namus, jos sėdo į seną gerą “Trantą” ir pasileido į kupiną nuotykių kelionę. Kokia ji buvo, kas joje laukė, kokie netikėtumai pabėgėlius užklupo – viskas bus atskleista….

Šaltinis: null