Savaitgalio renginių kalendorius – šoks visa Lietuva, sezoną pradeda teatras ir naktinė ekskursija Rėkyvoje

PENKTADIENIS

15.30 val. skvere prie Centukų pasakas su vaikais seks Šiaulių dramos teatro aktoriai Nijolė Mirončikaitė, Silvija Povilaitytė, Vladas Baranauskas ir miesto meras Artūras Visockas.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Meilė po guobomis“.
Ši trijų dalių pjesė, pripažinta vienu XX a. Amerikos dramaturgijos brandžiausiu kūriniu, Lietuvoje buvo pastatyta tik kartą – 1979 m. Šiaulių dramos teatre (rež. Regina Steponavičiūtė).
Dabar „Meilė po guobomis“ grįžta į Šiaulių sceną, tačiau sąsajų nei su antika, nei su laukiniais Amerikos Vakarais ieškoti nereikėtų. Spektaklyje – šiuolaikinio jauno žmogaus vidinis konfliktas, nes jis bando gyventi ne savo, kitų primestą gyvenimą. Plačiau čia.

visa_lietuva_soka-copy118 val. Pėsčiųjų bulvare, prie Dailės galerijos, akcija „Visa Lietuva šoka“.
Šalies miestuose ir miesteliuose, aikštėse, kiemuose ir salėse, gamtoje ir namie – visa Lietuva vėl šoks kartu! Plačiau čia.

19 val. Šiaulių kultūros centre spektaklis „Buvusių moterų reikalai. Mano geriausias bernvakaris“ su Mantu Stonkumi ir Justinu Jankevičiumi.
Vyrai gali pūsti krūtines kiek tik nori, kad susitikę jie aptarinėja tik futbolą ir politiką, o vieninteliu apkalbų objektu gali būti nebent naujas žaisliukas kaimyno garaže. Kam dumti akis sau ir kitiems? Kalba jie apie moteris. Kalba daug ir ta kalba, reikia pripažinti, ne visuomet liejasi Šekspyro eilėmis. Plačiau čia.

20 val. „Jonio pastogėje“ groja šeimininkai – ansamblis „Jonis“.

*****

ŠEŠTADIENIS

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Komivojažieriaus mirtis“.
Dramoje per brandaus žmogaus gyvenimo vertės ir kainos suvokimą bei jauno žmogaus ieškojimų krizę ir bandymus įgyvendinti tėvo svajones atskleidžiamos tiesos ir melo, kaltės ir atsakomybės problemos. Plačiau čia.

20 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Aura“ koncertas.

*****

SEKMADIENIS

11-15 val. Šiaulių arenoje vyks Uodo šeimos turgelis, kur jūsų lauks:
– drabužiai, avalynė ir aksesuarai visai šeimai;
– prekės vaikams, žaislai, vaikiška technika;
– rankdarbiai, smulkmenos buičiai ir namams;
– prekės grožiui ir sveikatai;
– ir viskas ko gali prireikti kiekvienai šeimai.

12 val. spektaklis visai šeimai „Kaštonė“ Šiaulių dramos teatre.
Pasak režisieriaus Arvydo Lebeliūno, „Kaštonė“ – tai spektaklis apie grįžimą namo, net jei dėl to tenka atsisakyti brangios draugystės, atkakliu darbu pasiekto populiarumo ir tikėtinos cirko artisto šlovės. Plačiau čia.

epd_2016_siauliai118 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Nora“.
Tai sukrečiantis pasakojimas apie jauną moterį, kuri nesutinka gyventi apsupta melo ir ryžtingai nutraukia ryšius su šeima, kuria nusivylė. Plačiau čia.

20 val. Improvizuota, naktinė ekskursija „Naktinė Rėkyva. Karpių giminės paslaptys“ kartu su Joniškėlio istoriku, Karpių giminės palikimo Lietuvoje tyrinėtoju Viktoru Stanislovaičiu. Ekskursijoje atgims teatrališkai pasakojamos, su legendomis persipynusios, kartais kraują stingdančios Rėkyvos Karpių dvaro gyvenimo istorijos.
Tamsų vakarą kviečiami visi smalsuoliai, norintys pajusti Rėkyvos Karpių dvaro, jo parko, P. M. Karpio mauzoliejaus, vad. Grabaučiaus kalnu bei senųjų kapinių ypatingą dvasią, kurią perteiks įtaigus šių naktinių klajonių vadovo – dvaro vaiduoklio, paslaptingai pasislėpusio po gobtuvu, rankoje laikančio tik seną žibalinę lempą, pasakojimas, atsukantis laiko ratą šimtmečius atgal. Plačiau čia.

Šaltinis: null