Savaitgalio renginių kalendorius – Šiaulių naktys, vandens mūšis, geležinkelininkų pramogos ir Drakonų valtys

Vasara į pabaigą, tačiau mieste šurmulio tik daugiau! Įsisiūbuoja renginių maratonas – šiomis dienomis Talkšoje plaukios Drakonų valtys, Geležinkelio stotyje į šventę kviečia geležinkelininkai, vyks puikūs koncertai ir neįprasti renginiai jau tradicinėse „Šiaulių naktyse“.

***

image10(1)Penktadienį ir šeštadienį 18 ir 21 val. intriguojanti ekskursija autobusu „Šiauliai – pasaulio bamba?“. Daugiau čia.
Nuo Egipto, Graikijos iki Kaukazo ir Kinijos? Ką galvojate apie pasaulio miestais pavadintus Šiaulių prekybos centrus? Ar Jums žinomi visi Šiaulių miesto teritorijų buvę ir esami pavadinimai? Apie kokias lankytinas Šiaulių vietas kalba pasaulis? Kas kelia „audras“ Šiauliuose?
Kaina 4 eurai. Išvykimas nuo automobilių aikštelės Varpo g. prie Santuokų rūmų.

***

Penktadienį ir šeštadienį miestą nutvieks tradicinės „Šiaulių naktys“. Du vakarus vyks koncertai, įvairūs pristatymai, Šviesiausio žmogaus konkursas, bėgimo aukštakulniais varžybos ir kt. Daugiau čia.

***

PENKTADIENIS

18 val. prie Talkšos vakaras šiauliečių šeimoms.
Krutink kaulus, apsiauk batus ir ATEIK su savo ŠEIMA prie lapės – čia išmėginsime savo jėgas žaisdami kiemo smiginį, bokštą, gyvatėlę, tvisterį, spalvotąją žiedų gaudyklę, mėtykite žiedus, sutelksime visas protingiausias ląsteles Saules kliosas(1)ir sužaisime juodąjį domino, šaškėmis-šachmatais. Daugiau čia.

19 val. prie Talkšos pirmą kartą Šiauliuose vyks Vandens mūšis. Bus galima naudotis vandens pistoletais, balionais ir kt.

19 val. Naisiuose, kultūros rūmų lauko scenoje vyks nemokamas Bardų festivalio koncertas. Šį penktadienį koncertuoja grupė Delčia,  – Mantė Baranauskaitė, Valerijus Šerelis, Andrius Almanis. Daugiau čia.

21 val. „Juonės pastuogėje“ nemokamas geros muzikos koncertas – scenoje „Saulės kliošas“. Daugiau čia.

***

ŠEŠTADIENIS

gelezinkelisNuo 10 iki 14 val. Šiaulių Geležinkelio stotyje vyks Geležinkelininkų diena. Vyks naujų traukinių, vagonų, lokomotyvų ir dar nematytų riedmenų paroda; pučiamųjų orkestro „Saulė“ koncertas; geležinkelininkų mankšta; mugė; žaidimai ir pramogos; įvairūs žaidimai, loterijos ir dovanos; kraujo donorystės akcija. Daugiau čia.

20 val. „Juonės pastuogėje“ koncertuoja grupė „Karolis Gyvai“. Tai daugybės konkursų, talentų šou ir žymiausios kapelos lietuvoje „Ventukai“ dalyvio Karolio Akulavičiaus suburtas profesionalių muzikantų kolektyvas, atliekantis išskirtinai laiko patikrintus lietuviškos ir užsienietiškos muzikos kūrinius.

***

SEKMADIENIS

10 val. Drakono valčių lenktynės Talkšos regatoje. Įvairios organizacijos, įstaigos ar tiesiog bičiulių kompanijos surinkę komandą varžysis irkluodami įspūdingo dydžio valtį, kurioje telpa 22 žmonės. Daugiau čia.