Savaitgalio renginių kalendorius – smagios komedijos ir ekskursija į miesto centrą

PENKTADIENIS

18 val. koncertų salėje „Saulė“ komedija „(Ne)ištikimybės spąstai“.
Klampaus melo katilas užverda didmiesčio bute. Į prabangių apartamentų šeimininkės pinkles patenka susirgusio kolegos atvykęs pakeisti meistras. Jis net nenutuokia, kur įsivėlė! Palaipsniui ir pati buto šeimininkė patenka į nelauktos viešnios, netikėtai išdygusios tarpduryje, spąstus. Atėjusi ponia grasina atskleisianti daug nemalonių faktų apie šeimininkę. Netikėtai užviręs ginčas perauga į melavimo čempionatą, kuriame dėl pirmosios vietos varžomasi be skrupulų. Plačiau čia.

18.30 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Skulptūra“. Plačiau čia.

ŠEŠTADIENIS

12 val. ekskursija „Šiauliai: į centrą“. Tikrasis šio pasivaikščiojimo pavadinimas – „Atsargiai, Šiauliai atsidaro, arba žinojimas irgi šildo“. Tad atsargiai – Šiauliai atsidaro! Savo paslaptimis apgobia, sušildo ir jau nepaleidžia, vis norėdamas save atskleisti labiau. Kokios paslaptys ir legendos bus atskleistos, gidė neišduoda.
Gidė Alvina Petraitienė lauks prie Turizmo informacijos centro.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ kriminalinė komedija „Melagės“.
Spektaklis pasakoja apie nuošaliame dvare gyvenančias aštuonias moteris. Prieš pat didžiąsias metų šventes randamas nužudytas dvaro savininkas – vienintelis vyras aštuonių elegantiškų, paslaptingų ir gudrių moterų draugijoje. Nekyla jokių abejonių – viena iš jų įvykdė nusikaltimą. Tačiau kuri? Valdinga žmona? Smalsi tarnaitė? Nedėkinga anyta? O gal viena iš mylimų dukterų? Regis, kiekviena iš jų turėjo tam savų priežasčių ir motyvų, tačiau visos deda ranką prie širdies: „Aš nekalta!“. Plačiau čia.

18.00 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Revizorius“. Plačiau čia.

SEKMADIENIS

12.00 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“. Plačiau čia.

15 ir 18.00 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Bagadelnia“. Plačiau čia.