Savaitgalio renginių kalendorius – Trijų karalių eisena ir Šeimų šventė

trys-karaliai1PENKTADIENIS

17 val. Trijų karalių Kasparo, Merkelio, Baltazaro personažų ir jų palydos teatralizuota eisena nuo Šiaulių dailės galerijos (Vilniaus g. 245).
Eisenos kulminacija – Trijų karalių pasirodymas prie Šiaulių miesto savivaldybės skvere esančios Saulėtosios eglės, kur visiems susirinkusiems bus paskelbta geroji žinia „Kūdikėlis Jėzus gimė“. Aikštėje skambant varpams ir būgnų dūžiams prožektorių šviesos dar kartą nubrėš tris kryželius ir raides K, M, B. Plačiau čia.

18.00 val. Šiaulių universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84, I a. fojė) vyks  Šiaulių universiteto kolektyvų koncertas TRYS KARALIAI.

18 val. Šiaulių kultūros centre komedija „2 smegenų istorija“.
Kodėl moterys nori tuoktis, o vyrams gerai ir taip? Kodėl vyrai vienu metu gali daryti tik vieną darbą, o moterys tiesiog džiūsta akyse, be trijų skirtingų veiklų iškart? Kodėl vyrams svarbu tik veiksmas ir pasekmė, o moterims dar ir visos aplinkybės: kaip, kodėl, kodėl ne, kodėl todėl… Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ ansamblio „Nerija“ koncertas.

***********************************************

ŠEŠTADIENIS

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Sriubinė“.
Šioje prancūzų dramaturgo Robert Lamoureux komedijoje kalbama apie įprastus, kasdienius gyvenimo dalykus, be kurių apsieiti neįmanoma, tačiau kurie gali atnešti daug nesusipratimų, bėdų ir nelaimių. Tai – pinigai. Jau nuo spektaklio pradžios jie tampa kone pagrindiniu vyksmo objektu, pagrindiniu veikėju, atvedančiu visus iki kraštutinumo, sukeliančiu painiavą ir keblias situacijas. Auga įtampa tarp tų, kas pinigų turi, ir tų, kam jų trūksta, iškyla žmogžudystės planas, atsiranda ir jos vykdytojai profesionalai. Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Bonus“ koncertas.

***********************************************

SEKMADIENIS

seimu-svente112 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis vaikams „Sausio žibuoklės“.
Kaprizinga karalaitė įsako, kad jai Naujųjų metų išvakarėse į rūmus atneštų pintinėlę žibučių – kas tą padarys, gaus tiek aukso, kiek tilps į pintinėlę žibutėms. Pamotė ir jos dukra, išgirdusios karalaitės įsakymą, užsimano tapti turtuolėmis. Jos išsirenka pačią didžiausią pintinėlę, kad ten tilptų kuo daugiau aukso, tačiau nežino, kur ir kaip rasti žibučių, nes dabar žiema, lauke siaučia smarki pūga. Plačiau čia.

12 val. Šiaulių arenoje Šiaulių vyskupijos Šeimų šventė 2017. Šventė susidės iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje – šv. Mišios. Antroje dalyje – muzikinis spektaklis. Į Lietuvą atvyksta smuiko virtuozė SAULĖ KILAITĖ (Milanas, Italija). Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Ledi Makbet iš Mcensko apskrities“. Plačiau čia.

Šaltinis: null