Savaitgalio renginių kalendorius – vaikams cirkas, mamoms Šopturgis, tėčiams krepšinis

PENKTADIENIS

11.30 prekybos ir pramogų centre „Saulės miestas“ Šiaulių valstybinės kolegijos studentai kartu su UAB „Šiaulių vandenys“ atstovais organizuoja renginį, skirtą Pasaulinei vandens dienai paminėti.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ koncertuoja 2 Donatai.
Muzikalumu ir nuoširdumu užkariavę klausytojų širdis „2 Donatai“, su nauja programa, pradeda koncertinį turą per Lietuvą, kuri tikrai nepaliks abejingų. Daugiau nei 25 miestai ir miesteliai turės progą susipažinti su naujomis dueto dainomis bei kartu sudainuoti, jau hitais tapusias, visiems žinomas dainas. Plačiau čia.

18 val. „Laiptų galerijoje“ – neeilinis vakaras – susitikimas su poetu, eseistu, prozininku, Nacionalinės premijos laureatu Donaldu Kajoku ir jo poezijos rinktine – knyga „Poezija, o gal ne ji“. Dalyvauja VŠDT aktorė Jūratė Budriūnaitė, literatūrologas, hum.mokslų dr. Nerijus Brazauskas.

20 val. Šiaulių arenoje koncertuoja Filipas Kirkorovas.

21 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja grupė „Vairas“.

 

ŠEŠTADIENIS

13 val. Šiaulių dailės galerijoje tautodailės parodos „LIETUVAI – 100“ atidarymas. Plačiau čia.

14 val.  Fotografijos muziejus kviečia į velykinių mėlynų saulės atvirukų, kuriamų cianotipijos technika, dirbtuves. Čia ant specialiu tirpalu įjautrinto popieriaus kursime originalias kompozicijas ir stebėsime, kaip dienos šviesoje jos virsta mėlynos spalvos fotografiniais atspaudais. Atvirukams kurti paruošėme įvairių priemonių. Plačiau čia.

16.45 val. LKL varžybos: Šiauliai – Lietuvos rytas.

18 val. Šiaulių arenoje spektaklis – diskoteka “PIETINIA KRONIKAS. ORIGINALS ON THE STAGE”.
Po daugiau nei dvidešimt metų vėl galėsi pabazarint su normaliais gezais, čiolėm, fėjom, regbistais, menininkais, metalistais i policininkais! Da galėsi pašokt pagal gera muzikikę i prisimint senus – gerus – neramius laikus, kai baksas buvo Dievs.

18 val. Šiaulių „Polifonijos“ salėje albumo pristatymas V. Augustinas „Tau bet kokios sutemos šviesios“.
Tai koncertas, kuriame patirties įkvėptas, autorius, kartu su choru „Jauna muzika“, pasakos apie gilų tikėjimą, dvasinius išgyvenimus, ištikimą atsidavimą, neblėstančią aistrą, brandų požiūrį, filosofinę meilę – apie tikrus jausmus ir jaudinantį gyvenimą. Plačiau čia.

 

SEKMADIENIS

Nuo 10 val. Šiaulių arenoje Šopturgis. Tai mugė, skirta stilių ir išskirtinumą mėgstantiems žmonėms. Kiekvienas lankytojas turės galimybę įsigyti ne tik puikių gaminių, bet ir pabendrauti su jų kūrėjais, susitikti su dizaineriais ir menininkais bei linksmai praleisti laiką.
Čia galima bus rasti: Aksesuarų; Papuošalų; Drabužių; Prekių vaikams; Įdomių ir originalių smulkmenėlių namams.

14 val. koncertų salėje „Saulė“ 3D cirko šou visai šeimai „Klounai ant rožinio dramblio“.

Šaltinis: null