Savaitgalio renginių kalendorius – žaidimų kūrimo maratonas, nacionalinė viktorina, naujas spektaklis vaikams

PENKTADIENIS

19 val. Šiaulių arenos mažojoje salėje Sasha Song gyvo garso koncertas „Gražiausi romansai ir dainos iš rusiškų kino filmų“.
Šis koncertas skirtas visiems, kurie myli gyvą muziką ir yra neabejingi romansų skambesiui bei melodingoms dainoms. Jūsų dėmesiui – šviesi, romantiška, jausminga romansų programa. “Ši muzika patinka tiek jaunimui, tiek brandesnio amžiaus žmonėms. Neabejoju, jog ji palies kiekvieno klausytojo širdį. Ją vadinu “Širdies muzika”. Pažadu nepamirštamą vakarą Jums ir Jūsų artimiesiems – tikiu, jog klausydamiesi mano dainų, patirsite šilčiausias emocijas, o Jūsų veidą papuoš šypsena…” – sako atlikėjas. Plačiau čia.
Bilietai po 10 € – https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/sasha-song-gyvo-garso-koncertas-siauliu-arena-bilietai

21 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Vairas“ koncertas.

Visą savaitgalį Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyks didžiausias žaidimų kūrimo maratonas Baltijos šalyse „LT Game Jam“, , sukviečiantis žaidimų kūrėjus profesionalus ir mėgėjus (programuotojus, dailininkus, muzikantus, idėjų autorius ir kt.) į 48 val. trukmės žaidimų kūrimo maratoną. Daugiau čia.

 

ŠEŠTADIENIS

13 val. P. Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks Nacionalinė viktorina.
Nacionalinė viktorina vyks įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose, taip pat Londone ir Kopenhagoje. Iš viso viktorinos dalyviai turės atsakyti į 240 klausimų apie Lietuvos istoriją, geografiją, kultūrą, visuomenę, žmones ir kita.

19 val. Šiaulių arenoje Mashina Vremeni koncertas „Meilė valdo pasaulį“.
„Mashina Vremeni“ – neabejotinai garsiausia Rusijos roko muzikos grupė, įkurta dar 1969 metais. Jie pirmieji sužavėjo Rusijos muzikos mylėtojus roko ritmais ir užkariavo populiarumo viršūnes.

21 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Tequila“ koncertas.

 

SEKMADIENIS

12 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje stebuklinga ir magiška senio niurzglio gyvenimo istorija vaikams nuo 4 metų „TEGYVUOJA LAMBERTAS!“.
Kas nutiktų jei visi ištarti žodžiai imtų pildytis, o sugalvoti norai taptų realybe? Būtent taip nutiko baronui Lambertui, senutėliui turtuoliui, ieškojusiam amžinojo gyvenimo recepto. Nugirdęs dykumos išminčiaus žodžius, kad „žmogus, kurio vardas minimas, išlieka gyvas “, Lambertas liepia savo pavaldiniams nuolat kartoti jo vardą: Lambertas, Lambertas, Lambertas… Ir iš tiesų, baronas atjaunėja – iš šimtamečio senuko pavirsta stipriu ir žaviu jaunuoliu. Tačiau paaiškėja, kad tobulai paraidžiui išsipildžiusi svajonė į Lamberto gyvenimą įneša daugiau sumaišties, painiavos ir nesusipratimų, nei amžinos laimės ir džiaugsmo. Plačiau čia.

14 val. koncertų salėje “Saulė” nemokamas koncertas „SUSIPAŽINKIME – MES PUČIAMIEJI INSTRUMENTAI“.
Klausytojai bus supažindinti su orkestro mediniais pučiamaisiais instrumentais.
Vieniems tai bus pirmoji pažintis su jais, kiti daug geriau pažins medinius pučiamuosius instrumentus. Fleitą, pikolo fleitą, obojų, klarnetą ir bosinį klarnetą, fagotą, sopraninį, altinį, tenorinį, baritoninį saksofonus, vibrofoną. Instrumentų galimybes ir su jais atliekama muzika šeimos narius supažindins profesionalūs muzikai – orkestro medinių pučiamųjų instrumentų grupės artistai. Orkestras visą laiką stengiasi ugdyti ir populiarinti jaunuosius Šiaulių talentus.

 

Visą savaitgalį ir darbo dienomis kviečiame sudalyvauti ir išbandyti pabėgimų kambarius. Galite rinktis net iš 4 temų:
Černobylis ir Hanibalas (Dainų 51a, Šiauliai)
Prezidentas Smetona ir Kaulų Kolekcionierius (Tilzės 52, Šiauliai).

Žaidimas puikiai tiks draugų komandai ar visai šeimai – rekomenduojama dalyvauti 2-5 žmonių grupėmis.
Bėgioti čia tikrai nereikės. Per 60 minučių turėsite įvykdyti visas užduotis ir pabėgti iš kambario! Tam turėsite dirbti, kaip tikra komanda.
Žaidimas nereikalauja jokio papildomo pasirengimo! Geros emocijos garantuotos.
Kviečiame dalyvauti ir vaikus – kambarys gali būti pritaikytas 8-12 metų vaikams.
Galima įsigyti dovanų kuponus! Daugiau informacijos čia. Registracija telefonu 865745657 arba Facebook https://www.facebook.com/questroom.lt/

—————————————————

Kiti renginiai

Šiaulių Dramos teatro mažojoje salėje „Knygos teatro“ spektaklis „Pakalnučių metai“ bus rodomas vasario 28 d. 18.30 val.
Sausio 22-28 d. nuolaida spektaklio bilietams nuo 30%!
(bilietai – http://www.teatrai.lt/…/knygos-teatro-spektaklis-pakaln…/578)

„Taigi, kaip duris mes vadiname „įėjimu“ iš lauko ir „išėjimu“ iš vidaus, lygiai toks gyvenimo ir mirties santykis“, – savo debiutiniame novelių rinkinyje „Pakalnučių metai“ (1985 m.) rašė Jurga Ivanauskaitė, kuriai šiemet būtų sukakę 55-eri metai.