Savaitgalio renginių kalendorius – žirgų konkūrų varžybos, komedija „Melagės“ ir robotų spektaklis

PENKTADIENIS

18 val. koncertų salėje „Saulė“ akrobatų, robotų transformerių bei lėlių audio spektaklis „Nuotykiai Konstrukotor mieste“. Plačiau čia.

18.30 val. Antano Sireikos krepšinio akademijoje (Ežero g. 11, Šiauliai) spektaklis „Dumblas“. Plačiau čia.

18.30 val. Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje Šv. Jokūbo festivalio koncertas. Dalyvauja: Choras „Vilnius“, Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“. Solistai: Erika Kviatkovskaja (sopranas), Viktorija Zabrodaitė (fleita), Berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ solistai. Renginys nemokamas.

19 val.  Šiaulių arenos mažojoje salėje koncertuoja R. Difartas ir grupė su programa „Geriausi pop-rock hitai“.

ŠEŠTADIENIS

12 val. ekskursija autobusu „Šiauliai – pasaulio bamba“.
Apie kokias Šiaulių lankytinas vietas šneka pasaulis? Kas kelia „audras“ Šiauliuose? „Palaužykim ietis“!
Vesti ekskursiją padės 3 „ekspertai“: menotyrininkas, tautos atstovas, politikas.
Gidas Alfonsas Zaleskis lauks prie Turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 213. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Ponas Pontila ir jo tarnas Matis“Plačiau čia.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ kriminalinė komedija „Melagės“.
Nuotykių komedija pasakoja apie nuošaliame dvare gyvenančias aštuonias moteris. Prieš pat didžiąsias metų šventes randamas nužudytas dvaro savininkas – vienintelis vyras aštuonių elegantiškų, gundančių, paslaptingų ir labai gudrių moterų draugijoje. Nekyla jokių abejonių – viena iš jų įvykdė nusikaltimą. Tačiau kuri?  Plačiau čia.

ŠEŠTADIENĮ ir SEKMADIENĮ Šiaulių arenoje vyks tarptautinės žirgų konkūrų varžybos.
Renginyje Šiaulių miesto mero taurė ir CSI2* – W/CSIYH1* tarptautinės žirgų konkūrų ir dailiojo jojimo varžybos – Pasaulio taurės etapai, kurių metu varžysis Lietuvos ir užsienio raiteliai dėl įvairių grupių nugalėtojo titulų. Žirginis sportas Lietuvoje tampa vis populiaresnė ir vis daugiau žiūrovų ir žirginio sporto mylėtojų pritraukianti sporto šaka. Šios varžybos yra rengiamos jau kelerius metus iš eilės ir yra tapusios tradicija, siekiant išaiškinti CSI2* – W/CSIYH1* konkūrų ir dailiojo jojimo grupių geriausius raitelius. Dailiojo jojimo raiteliai demonstruos pasirodymus su muzika.

 

SEKMADIENIS

12 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis vaikams „Bebenčiukas ir laumė“.
Tai linksma pasakaitė, kuriai panaudojau Kosto Kubilinsko eiliuotus tekstus ir Petro Cvirkos prozą, spektaklį papildžiau savo kūrybos dainelėmis. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Skulptūra“.
Spektaklis paliečia aktualią, bet retai atvirai įvardinamą šiuolaikinės Vakarų visuomenės problemą – apsimestinį tokių aukštųjų vertybių, kaip humanizmas, tolerancija, socialinė lygybė, deklaravimą, garsiai skelbiamų „gražių idėjų“ neegzistavimą tikrovėje.  Plačiau čia.

Šaltinis: null