Savaitgalio renginių kalendorius – bus ką veikti per Kalėdas

PENKTADIENIS

16 val.  P. Višinskio viešoji biblioteka Akustinės knygų Kalėdos. Diskusija „Maestro Vytautas Kernagis: atmintis ir palikimas“ paminėsime prieš dešimtmetį mus palikusią, bet visada gyvuosiančią atmintyje ir dainose, neeilinę asmenybę.
17 val. kalėdinę nuotaiką papildys grupės „Poezijos medžiotojai“ skaitoma muzikinė poezija. Tai lyg muzikinės poezijos jukebox’as, tik su gyvais ir originaliais atlikėjais: muzika groja ir tuo pat metu skamba eilės, – dainuotai, sakytai, ar dar įdomiau.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ Šiaulių Centro pradinės kalėdinis spektaklis mokyklos bendruomenei ir draugams „Sniego senio kelionė aplink pasaulį“. Renginys nemokamas.

19 val. Šiaulių arenoje Ingos Valinskienės koncertas „Aš laiminga“.

ŠEŠTADIENIS

12 val. Kalėdinis bėgimas su Green Team. Nuo centrinės miesto eglutės (skveras prie miesto savivaldybės).

13 val. ekskursija visai šeimai „Kalėdinės Šiaulių istorijos ir legendos“ prie Turizmo ir informacijos centro. Jos metu sužinosite arba prisiminsite įdomiausius faktus apie miestą. Kodėl Šiauliuose „gyvena“ pelikanai? Kaip gaidys atsidūrė ant miesto laikrodžio? Kokiomis kalbomis jis sveikinasi su praeiviais? Ką veikia katinai ant „Valerijono“ vaistinės stogo? Ir tai tikrai ne viskas, apie ką sužinosite ekskursijos metu!
Po ekskursijos kviečiame prisijungti prie žvakučių dėlionės akcijos „Įsileisk Kalėdų šviesą”

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Vardan tos“. Plačiau čia.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ komedija „Netikras milijonierius“.
Dominykas Pinjonas – jau dvejus metus bedarbis. Visą gyvenimą gyvenęs vargingai, svajojo tik apie vieną – būti turtingu, todėl sulaukęs pasiūlymo pagyventi karališkuose namuose ir pasijusti svarbiu, nieko nesvarstydamas jį priima. Prabangus namo interjeras, vertingi meno kūriniai, brangiausi baldai – taip paprasta ir gera būti turtingu… Tačiau į duris pasibeldžia netikėti svečiai – mokesčių inspekcija!
Plačiau čia.

 

SEKMADIENIS

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Duonkepio žmona“. Plačiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje Lietuvos balso pusfinalis.

 

ANTRADIENIS

19 val. Šiaulių arenoje koncertas „Kalėdos su Marijonu“.

TREČIADIENIS

10 val. Kalėdinis žiemos žygis Pramogų sodyboje – Prie Gardelių. Plačiau čia. 

11 val. Ekskursija autobusu „Kalėdinės  prakartėlės istorijos“.
Ekskursijos maršrutas: Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedra – Kairių šv. Mergelės Marijos bažnyčia – Nekalto prasidėjimo bažnyčia – Šv. Jurgio bažnyčia – Šv. Ignaco bažnyčia.
Gidė Laima Šadžiuvienė lauks prie prakartėlės šalia centrinės miesto eglutės.

12 val. Šiaulių draos teatre spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“. Plačiau čia.

13.30 val. Švč. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje Šiaulių pučiamųjų orkestras kviečia  Jus į šventinį koncertą „Kalėdinės muzikos valanda“.
Kalėdiniame koncerte dalyvauja: Vytautas, Eglė ir Ieva Juozapaičiai (vokalas), Liepa Jurgutavičiūtė (smuikas), Nomeda Bėčiūtė (aktorė), Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga). Koncertas nemokamas.

16 val. Šiaulių Šv. Apaštalų Petro Ir Pauliaus Katedroje Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ ir Šiaulių kamerinis orkestras kviečia Jus į šventinį koncertą „Kalėdos su Dagilėliu“. Nemokamai.
18 val. koncertų salėje „Saulė“ Edmundo Kučinsko koncertas „Raudonom rožėm sninga“.

19 val. Šiaulių arenoje koncertas „Lietuviškos Kalėdos“.
Energingieji „2 Donatai“, vietoje nenustygstantys publikos numylėtiniai Irūna Puzaraitė ir Marius Jampolskis bei legendinės grupės „Hiperbolė“ vokalistas, gitaros virtuozas Igoris Berinas su grupe “Huge Soul”. 

 

Loretos Simaniūkštienės nuotr.

Šaltinis: null