Savivaldybėje pagerbta jaunoji sportininkė Klaudija Tvaronavičiūtė

Trumpam į gimtąjį miestą grįžusi Klaudija Tvaronavičiūtė pagerbta Šiaulių miesto savivaldybėje, sportininkei Šiaulių meras Artūras Visockas įteikė atminimo dovaną. Šiais metais ypatingai išgarsėjusi jaunoji Šiaulių ir Lietuvos tekvondo žvaigždė greta puikių sportinių pasiekimų neseniai buvo apdovanota ir už kilnų poelgį.

Tarp pergalingai pasibaigusio turnyro ir treniruočių stovyklos užsienyje geriausia šalies tekvondo sportininkė – šiaulietė Klaudija Tvaronavičiūtė rado kelias laisvas dienas ir grįžo į Šiaulius. Už įspūdingus sportinius rezultatus ir kovotoją išgarsinusį kilnų poelgį K. Tvaronavičiūtę sveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

„Labai džiaugiuosi, kad parnešate garbę į Šiaulių miestą. Iš neseniai vykusio čempionato Izraelyje parsivežėte puikią pergalę, o Lietuvos tautinis olimpinis komitetas Jus apdovanojo už kilnų poelgį sporto pasaulyje. Visų Šiaulių miesto gyventojų vardu dėkoju už tą moralinį pavyzdį, Jūsų dėka mūsų Saulės miestas tampa dar labiau šviečiantis“, – kalbėjo Šiaulių meras Artūras Visockas.

Šiaulių meras taip pat padėkojo jaunąją sportininkę ugdančiam treneriui Romualdui Montvidui ir jos tėčiui Deimantui Tvaronavičiui.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad vis dažniau kalbama apie kilnius sportinius poelgius. Tai parodo, kad sportininkai turi būti ne tik stiprūs, bet ir kilnūs. Už ir bendrą darbą ir palaikymą labiausiai esu dėkinga savo treneriui ir tėčiui“, – sakė Klaudija Tvaronavičiūtė.

„Profesionaliame sporte vienam sportininkui be aplinkinių pagalbos ir palaikymo neįmanoma pasiekti aukštesnių rezultatų, todėl labai džiugu greta šeimos ir trenerio jausti miesto ir visos sporto bendruomenės paramą“, – teigė Deimantas Tvaronavičius.

Prieš keletą dienų Izraelyje, Ramlos mieste, vykusiame turnyre šiaulietė  Klaudija Tvaronavičiūtė laimėjo visas kovas ir pelnė aukso medalį. O prieš keletą savaičių buvo apdovanota Lietuvos tautinio olimpinio komiteto  įsteigtu Lietuvos sporto FAIR PLAY apdovanojimu už kilnų poelgį Paryžiuje vykusiame „French Open“ G-2 tekvondo turnyre, kur kroatės Nikitos Glasnovič prašymu stojo į dvikovą neatgavusi jėgų po ankstesnės kovos, lygioje kovoje pralaimėjo ir neteko galimybės dalyvauti pusfinalio kovose.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija