AktualuKultūraŠiauliai

Šiauliai pasiruošę vasarai: festivalio SunFest pramogų sąrašą papildė užsiėmimai vaikams ir scenos grandai

Ilgėjant vakarams ir šylant orui, vis labiau jaučiame, kad vasara jau visai „ant nosies“. Tiems, kurie jau pasirengę pradėti vasaros sezoną, festivalio SUN FEST’23 organizatoriai turi išskirtinį pasiūlymą: Šiauliuose vasara prasidės gegužės 26-ąją, ją atidarys festivalis SUN FEST’23. Scenoje pasirodys pasaulinio lygio žvaigždė – MINELLI, repo grupė „8 kambarys“, Kastytis Kerbedis. Naujausios žinios – atlikėjų sąrašą papildė scenos grandas Vytautas Šiškauskas ir publikos numylėtiniai „2 Kvėpavimas“, prie kurių prisijungs kylanti žvaigždė Adrina.

Svarbi informacija tėveliams: festivalyje veiks vaikų zona su begale pramogų!

Ar prisimenate garsiąją „Piratų mankštą“? Negali būti, kad pamiršote, o jeigu, vis tik taip nutiko, nieko baisaus. Ją ir mažiems ir dideliems primins vaikų numylėtinis Kapitonas Flintas!

Prisiminti šią legendinę dainą galite čia:

Kartu su geriausia programa bei hitais „Į Jamaiką“, „Sraigė Vanda“ ir daugeliu kitų, Flintas ne tik išjudins kiekvieno kojytes, bet ir padės pasiruošti geriausiems vasaros nuotykiams.

Mažųjų festivalio lankytojų taip pat lauks batutų pramogos, užsiėmimai su animatoriais, vaikų teatrai bei daug įvairiausių veiklų, tad tėveliai galės ramiai linksmintis bei klausytis koncerto kol jų mažieji bus užimti.

Festivalyje, su atskiru įėjimu ir dar daugiau privilegijų, bus įrengta V.I.P zona, iš kurios vaizdas į sceną ir atlikėjus atsivers kaip ant delno. V.I.P zonoje bus galima linksmintis taip, kaip tik norės širdis ir nesibaiminti, kad kažkas užstoja vaizdą į atlikėjus ar šokdamas nuolat bakstoja jums į šoną. Renginio organizatoriai įspėja – V.I.P bilietų kiekis – ribotas.

Svečių sotumu rūpinsis gausybė puikiausių virtuvės šefų, tad net ir išrankiausi čia ras, ką skaniai pavalgyti.

Pasižymėkite raudonai: Gegužės 26-oji, 18 val. laukiame jūsų Šiaulių estradoje. Amžius neribotas.

Informacija dėl bilietų:

  • Bilietai BRANGSTA jau gegužės 16 dieną! Suskubkite juos įsigyti mažesne kaina, nes netrukus jie kainuos po 45 eurus.
  • Renginio dieną bilietai kainuos po 50 eur.
  • Vaikai iki 6 m. įleidžiami NEMOKAMAI.
  • Vaikams 6-12 m., senjorams ir neįgaliesiems bilietai tekainuos nuo 20-25 EUR (žemesnė kaina galioja pateikus pažymėjimus)
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai