Šiauliai sužibėjo 2022 m. Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose

Vilniuje vyko 2022 m. Lietuvos sporto vadybos apdovanojimai. Metų sporto iniciatyva tapo Šiaulių judėjimo iššūkis „Savi už savus“!

Judėjimo iššūkis „Savi už savus“ – tai socialinė iniciatyva, skirta padėti fizinę negalią turinčių Saulės miesto sportininkų klubams augti. Visiems puikiai pažįstami Saulės miesto atletai šių metų rudenį kvietė viso pasaulio šiauliečius eiti, bėgti, plaukti, minti dviračiu ar kitais būdais siekti rezultatų, kuriuose atsispindėtų Šiaulių gimimo metai – 1236-ieji. Įveikę savo pasirinktą iššūkį ir pasidaliję tai iliustruojančia nuotrauka, iššūkio dalyviai buvo pakviesti paremti fizinę negalią turinčių sportininkų klubus pasirinkta suma. Visiems šio kilnaus iššūkio dalyviams buvo įteiktos simbolinės futbolo akademijos „Šiauliai“, krepšinio klubo „Šiauliai“, regbio klubo „BALTREX – ŠIAULIAI“, moterų futbolo klubo FK „Gintra“, Šiaulių miesto savivaldybės bei mūsų bičiulių „Gubernijos“ dovanos.

„Iš tikrųjų, kai paleidome iniciatyvą, buvome nustebę, kokios reakcijos ji susilaukė, – pripažino Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius.

Padėjo ir Šiaulių miestas, ir užsienio partneriai, kas reiškia, kad visuomenė jau supranta, kas yra negalia. Tikrai jaučiame moralinį pasitenkinimą dėl to, kaip sureagavo visuomenė ir kaip visi prisidėjo.“- sakė Vincas Urbonavicius.

Kiti 2022 m. Lietuvos sporto vadybos apdovanojimai:

METŲ SPORTO RENGINYS – Dariaus ir Girėno stadiono atidarymas, vienas iš pretendentų buvo Šiaulių RunWay Run 2022 Summer Edition.

METŲ SPORTO MIESTAS – Kaunas, pretendentas buvo ir Saulės miestas.

METŲ SPORTO FEDERACIJA – Lietuvos kurčiųjų sporto komitetas.

METŲ SPORTO VADYBININKĖ – Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo direktorė Vilma Venslovaitienė.

48-erių V. Venslovaitienės vadovaujama „Žalgirio“ organizacija šiemet užfiksavo istorinius metus. Sostinės ekipa tapo pirmuoju šalies futbolo klubu, pasirodžiusiu pagrindiniame UEFA turnyre. Maža to, „Žalgiris“ trečius metus iš eilės tapo Lietuvos čempionu ir antrąsyk paeiliui laimėjo LFF taurę.

Viena iš pretendenčių buvo Futbolo akademijos „Šiauliai“ direktorė Reda Mockienė.Prie pastarųjų penkių nominacijų laimėtojų išrinkimo viešu balsavimu prisidėjo ir visuomenė, kurios balsas lėmė 33 proc. bendrų rinkimų rezultatų. Tuo metu kitų trijų nominacijų – „Metų sporto rėmėjo“, „Už nuopelnus Lietuvos sporto mokslui“ ir „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ – nugalėtojus rinko tik Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) darbo grupė.

METŲ SPORTO RĖMĖJAS – UAB “BRAČA-SPORT”.

UŽ NUOPELNUS LIETUVOS SPORTO MOKSLUI – Prof. habil. dr. Jonas Liudas Poderys.

UŽ NUOPELNUS LIETUVOS SPORTUI – Jūratė ir Česlovas Norvaišos.

Renginio metu buvo pasveikintas Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas, kuris minėjo 50 metų jubiliejų. Jam su metų sporto vadybininke Vilma Venclovaitienė buvo suteikta proga atpjauti šventinį renginio tortą.

Nuotraukos: Alfredas Pliadis FOTO

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: