Šiauliečiai Gabija ir Titas pristato dainos vaizdo klipą

„Dainuoju visą savo gyvenimą ir nežadu sustoti“, – užtikrintai taria dainų autorė ir atlikėja Gabija Petrauskaitė. Jaunoji kūrėja dažnai pasirodo įvairiose šventėse ir renginiuose, tad yra gerai žinoma Šiauliuose. Vienas iš naujausių atlikėjos projektų – muzikos klipo „one shot“ būdu filmavimas su „Šiauliai gyvai“ komanda. Dainą „Kaip sapne“ Gabija sukūrė ir atliko kartu su Titu Jukšta.

Gabija šiais metais baigė mokyklą ir išvyko studijuoti į Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Mergina teigia, kad pasirinktos kūrybinių industrijų studijos jai netrukdo sieti savo ateitį su muzika, o ir grįžti į gimtąjį miestą iš Vilniaus atlikėja stengiasi kuo dažniau: „Šiauliai – mylimas miestas, kai čia grįžtu pamirštu bėdas ir atrandu iš naujo ramybę“.
Titas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuoja mušamųjų instrumentų specialybę. „Jį galima vadinti žmogumi orkestru, nes jis geba groti viskuo“, – atskleidžia Gabija. Jauniesiems atlikėjams kartu pasirodant scenoje, Titas groja gitara.

Gabijos ir Tito muzikiniai keliai susikirto prieš beveik ketverius metus. Susipažinę viename renginyje, jie netrukus subūrė grupę „PaperClips“. Visgi šis projektas gyvavo neilgai – grupė iširo bosistui ir gitaristui išvykus gyventi į kitus miestus. Gabija ir Titas grojo toliau.
„Jis mane dažnai sugeba sunervinti, tad juokaujame, kad nors vienas kito negalime pakęsti, muzikoje mus supa gera aura, esame puikiai susigroję“, – šypsosi atlikėja, pasakodama apie kolegą.

„Šiauliai gyvai“ sekėjai Gabiją prisimins iš 2016 m., tada dienos šviesą išvydo autorinės merginos dainos „Tavęs“ vaizdo klipas. „Filmuojanat po kelių metų aplankė labai geras jausmas, pajutau kaip patobulėjau, kad dabar labai laisvai jaučiuosi tiek scenoje, tiek prieš kameras“, – prisimena atlikėja.

Muzikinio klipo filmavimui „one shot“ būdu Gabija ir Titas pasirinko judviejų dainą „Kaip sapne“. Įdomus faktas, kad šis kūrinys gimė netikėtai, kai prieš porą metų pasirodydami kavinėje jaunuoliai pabaigė savo repertuarą. „Titas pradėjo groti savo muziką, o aš tiesiog išsitraukiau tekstų užrašinę ir ėmiau dainuoti. Netikėtai išėjo tikrai nuostabi daina“, – prisimena Gabija.
Lietuviškai ir angliškai dainas kurianti atlikėja atskleidžia, kad ją įkvepia meilė, tad dažniausiai jos dainos yra apie šį jausmą. Ne išimtis ir „Kaip sapne“, pasakojanti sapną primenančią gyvenimo istoriją.
Prieš šešerius metus susibūrusi „Šiauliai gyvai“ komanda filmuoja ir visuomenei pristato Šiaulių krašto atlikėjus ir jų kūrybą, o pasirinktas filmavimo būdas yra gyvas, be montažo. Pirmasis toks klipas dienos šviesą išvydo dar 2013 m. spalį, šiandien jų projekto youtube kanale yra per 30.