Šiauliečiams – apdovanojimai iš Prezidentės rankų

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė valstybės atkūrimo 100-mečio proga už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje įteikė valstybinius apdovanojimus. Tarp apdovanotųjų – ir du Šiaulių miesto garbės piliečiai.

Atkurtos Lietuvos jubiliejinio gimtadienio išvakarėse iškiliems Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiams įteikti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino apdovanojimai. Prezidentė Dalia Grybauskaitė valstybinius apdovanojimus įteikė ir dviem Šiaulių miesto garbės piliečiams: Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ vadovui, „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos direktoriui Remigijui Adomaičiui ir Šiaulių universiteto profesoriui emeritui, lituanistui, vadovėlių autoriui Kazimierui Romualdui Župerkai.

„Jau rytoj įžengsime į naują, atkurtos Lietuvos šimtmetį. Mūsų šalis skaičiuoja tūkstančius metų savo istorijos, tačiau būtent šiandieninė Lietuva yra girdima, matoma, gerbiama ir kaip niekada turi daug draugų. Ir tai įrodė savo darbais mūsų partneriai ir draugai, kai iškilo grėsmė išorėje, kad mes esame ne vieni. Didžiuojuosi, kad Lietuva būtent tokia, kad Lietuva gali pasitikėti savo ateitimi, savo žmonėmis, nes jūs ir esate visa Lietuva“, – valstybinių apdovanojimų ceremonijoje sakė Prezidentė.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: