Šiauliečių pora ir pareigūnai bendromis jėgomis išgelbėjo 87-erių senolę

DSC_0032Penktadienio vakarą jauna šiauliečių pora vykstanti keliu nuo Kuršėnų, prie įvažiavimo į miestą paėmė pakeleivę – senyvo amžiaus moterį. Norėję padėti ir močiutę nuvežti namo šiauliečiai suprato, kad to padaryti nepavyks, nes garbaus amžiaus moteris negali nurodyti savo adreso. Gyventojai kreipėsi į policiją. Į pagalbą išskubėjo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai Airidas Stonys, Darijus Malyševas ir Donatas Aluzas. Jiems atvykus močiutė sėdėjo šiauliečių automobilyje ir jautėsi gana gerai. Moteris sakė, kad namo važiuoti dar anksti. Pareigūnai padėjo močiutei persėsti į jų automobilį ir pradėjo aiškintis, kur ji gyvena.

Moteris atrodė rami, noriai bendravo, tačiau nurodyti nei adreso, nei tikslios pavardės negalėjo. Su savimi turėjo tik prekybos centrų lankstinukus, šiek tiek maisto ir vaistų. Pareigūnams teko ilgai ir kantriai bendrauti su moterimi, kol ši pagaliau pasakė naudingos informacijos, pagal kurią pavyko surasti jos gyvenamąją vietą.

DSC_0008Nuvykus į 87 metų senolės namus pareigūnai rado pravertas buto duris. Moteris išeidama jas paliko neužrakintas. Pabendravus su kaimynais apie situaciją buvo pranešta močiutės dukrai. Belaukiant jos namuose besisukiojanti senolė, atrodo, nebuvo patyrusi jokio streso – pareigūnus kvietė prie stalo, noriai šypsojosi prieš objektyvą.

Netrukus atvykusi šiaulietės dukra atrodė sukrėsta ir sakė, kad motina niekuomet iš namų niekur neidavo. Moteris papasakojo, kad mamos sveikata silpna, daug dalykų ji nepamena. Dukra motiną lanko kelis kartus per dieną, rūpinasi kiek gali, nes močiutė iš savo buto kraustytis nenori, tad dabar teks imtis daugiau saugos priemonių, kad situacija nepasikartotų. Už pagalbą mamą grąžinant į namus, jos dukra pareigūnams nuolat dėkojo ir negailėjo gražių žodžių.

Policijos pareigūnai po įvyko taip pat džiaugėsi padėję senolei ir sakė, kad šį kartą tik per plauką viskas baigėsi laimingai. Mat vos moterį į automobilį įsisodino šiauliečiai, prapliupo smarki audra. Jei ji būtų užklupusi senolę, ši būdama silpnos sveikatos, galėjo labai greitai sušalti.