Šiaulietė švęsdama 100-ąjį gimtadienį linki taikos

Šiauliuose gyvenančiai Elzbietai Juozapaitienei šis gegužis padovanojo solidų 100-ąjį gimtadienį. Jubiliatę sveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, o su vaikais, anūkais, proanūkiais ir kitais giminaičiais senolė šventė net dvi dienas. Savo akimis mačiusi karo baisumus, visiems šiauliečiams ilgaamžė linkėjo taikos.

Šimtmečio ribą lengvai įveikusią šiaulietę Elzbietą Juozapaitienę miesto gyventojų vardu pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Savivaldybės vadovas, kartu su Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Vilma Meleniene, sukaktuvininkei linkėdami sveikatos, įteikė puokštę rožių, austą jubiliejaus juostą ir piniginę dovaną.

Šimtametė dėkojo Dievui sulaukusi gražios sukakties, tai esą gera proga susitikti su brangiausiais žmonėmis ir sulaukti svečiuose miesto vadovo.   

Nors gyvenimas nebuvęs lengvas, Elzbieta Juozapaitienė gali pasidžiaugti pačiu didžiausiu turtu – gausia ir draugiška šeima. Su vyru ji užaugino penkis vaikus, sulaukė devynių anūkų, penkiolikos proanūkių ir vieno proproanūkio.

Visiems šiauliečiams senolė linkėjo būti laimingiems ir gyventi taikoje.

„Kai pasižiūriu televizorių, kad vyksta karas – verkiu, tiek žmonių žūsta. Vieną karą mačiau savo akimis, labai baisu. Labai! Slapstėmės, kėlėmės iš vietos į vietą, ačiū Dievui likome gyvi. Dabar kas vyksta yra dar baisiau”, – kalbėjo šimtametė Elzbieta.

Elzbieta Juozapaitienė su vyru daugiau nei pusę amžiaus gyveno Šiaulių rajone Jurgaičių kaime, paskui persikėlė į Šiaulius. Moteris per gyvenimą buvusi labai rūpestinga, darbšti, tvarkinga, mėgo šeimininkauti, skaniai gaminti, kepdavo ypatingą ruginę duoną. Gyveno ūkiškai, dirbo sunkiai, bet per šventes mėgdavo gražiai pasipuošti.

Senolės dukra Elzbieta Ramanauskienė pasakojo, kad ilgaamžių giminėje iki šiol nebuvo, tad mamos gimtadienį švenčia jau kelintą dieną, jubiliatės sveikintojai tiesiog fiziškai netilpo bute vienu kartu, o surengti pokylį kitur sutrukdė mamos patirta kojos trauma. 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: