Šiaulietis bandė iššokti pro 9 aukšto langą

Antradienį vėlai vakare policijai pranešta, kad Šiauliuose, Lyros gatvėje, daugiabutyje, vyras grasina pro langą iššokti su vaiku. Į vietą nuvykę pareigūnai pamatė 9 – tame aukšte pravirą langą ir ant palangės sėdintį vyrą. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės Kinologų būrio vadą Arūną Petrošių kaimynai įleido į gretimą butą ir šis pro langą bandė kalbėti su nušokti ketinančiu vyru, tačiau šis bendrauti griežtai atsisakė ir teigė, kad jei kas nors mėgins jį atkalbėti – tikrai nušoks.

Arūnas Petrošius
Arūnas Petrošius

Netrukus pastebėta, kad vyras pavojingai sukinėjasi ant palangės tik tuomet, kai jį kas nors stebi. Taigi pareigūnai, namo apačioje budintys medikai ir ugniagesiai gelbėtojai buvo sustatyti taip, kad jų nesimatytų, stebėta, kad pro šalį einantys žmonės namą aplenktų. „Buvo akivaizdu, kad vyrui labai reikalingas dėmesys. Kai niekas į jį nežiūri – elgiasi ramiai, kai tik kas nors atkreipia dėmesį – vyras sveriasi per palangę, elgiasi pavojingai“, – sakė Arūnas Petrošius.

Per langą iššokti grasinantis vyras butą nuomojasi, tad pareigūnams pavyko suorganizuoti buto šeimininko skambutį. Jis vyrui pasakė, kad netrukus pas jį užsuks. Netrukus laiptinėje buvę pareigūnai pamatė, kaip prasiveria buto, kuriame buvo vyras, durys. Veržtis į butą jėga buvo per daug rizikinga, tad pareigūnai laukė. Kai kartą durys atsidarė daugiau buvo matyti spynoje palikti raktai ir girdėti, kad žmogus nuo durų traukiasi. A. Petrošius šūktelėjo, kad spynoje užmiršti raktai. Vyras vėl priartėjo prie durų ir siekė raktų, tuo metu pareigūnui pavyko vyrą sučiupti už rankos. Dėl aplinkinių ir jo paties saugumo, uždėti antrankiai. Paaiškėjo, kad bute jokio vaiko nebuvo. 45 metų vyras buvo vartojęs alkoholio ir sakė, kad taip pasielgti norėjo dėl moters. Jis perduotas medikams.